1.A třída: Kyjov se dál trápí, Dubňany ukončily sérii porážek

Duel dvou posledních týmů byl viděn v Kyjově, kam zavítaly Dubňany. Obě mužstva měla shodně 11 bodů a pět porážek v řadě. Úspěšnější byl zápas pro Baník, který zvítězil 2:0.

1.A třída, sk. B – 18.kolo

FC KYJOV 1919 – FK Baník DUBŇANY 0:2 (0:1)
Branky: 43´ Chaloupka, 60´ Koryčánek. Rozhodčí: Lazar – Kopřiva, Hrubý. Bez ŽK. Diváci: 110

Kyjov: Měchura – Bartoň, Kuchař D., Marcián (56´ Něnička), Chytka, Průdek (46´ Čevelík), Dufek, Bochýnek, Dobeš, Kůřil (12´ Klingel), Kuchař J.

Dubňany: Zeman – Hlaváč, Juřica, Bidmon (82´ Klečka), Koryčánek (87´ Silný), Noga, Soldán, Pochylý, Chaloupka (75´ Habáň), Kotásek (70´ Krejčiřík), Kratochvíl

Dlouhý bodový půst obou mužstev měl ukončil vzájemný duel. Zápas dvou nejhorších týmů soutěže přinesl dvě branky a vítězství hostujících Dubňan.

Oba okresní rivalové příliš branek nedávají a i v sobotu si diváci na první gól museli dlouhou dobu počkat. Až krátce před odchodem do kabin se prosadil Chaloupka a Dubňany vedly.Kyjov byl ve hře dopředu bezzubý a tento duel to také potvrdil. Hosté na tom byli o poznání lépe a svůj výkon korunovali ještě jednou brankou.

Po hodině hry se mezi střelce zapsal Koryčánek, který po podzimní části uvažoval o změnu dresu. Zůstal však v Dubňanech a pomáhá mužstvu v cestě za záchranou.

Další góly už v zápase nepadly a čekání na bodový zisk zvládl lépe hostující Baník. Kyjov prohrál pošesté v řadě a zůstal na posledním místě tabulky.

Další sobotní výsledky

Kordárna Velká nad Veličkou – Moravan Lednice 0:6 (0:3)

SK Rakvice – Sokol Hroznová Lhota 3:1 (1:0)

FC Veselí nad Moravou – Slavoj Velké Pavlovice 0:1 (0:1)