1.A třída: Kyjov doma nestačil na Veselí nad Moravou

Fotbalisté Kyjova nastoupili v sobotu dopoledne na domácím pažitu proti Veselí nad Moravou. Spackanou sezónu potvrdili také v tomto duelu a utkání prohráli 2:4.

1.A třída, sk. C – 25.kolo

FC KYJOV 1919 – FC VESELÍ nad MORAVOU 2:4 (1:1)
Branky: 13´ Dufek, 61´ (PK) Kuchař D. – 3´ Kosek, 55´ Grabec, 82´ vlastní (Kuchař D.), 90´ Růžička. Rozhodčí: Pecher – Jelínek, Ježek. ŽK: Bartoň (Kyjov). Diváci: 49

Kyjov: Gebhart – Bartoň, Kuchař D., Chytka, Průdek (53´ Marcián), Dufek, Bochýnek, Čevelík, Hynčica, Kůřil (86´ Plachý), Kuchař J. (75´ Něnička)

Veselí n/Mor.: Macalík – Symerský, Kosek D. (51´ Břečka), Zbytek (56´ Kosek R.), Chytka, Klimek, Suchánek (46´ Grabec), Vaďura (78´ Růžička), Dufek, Prajza, Vardan

Kyjovští fotbalisté nedokázali navázat na týden starou výhru nad Pačlavicemi a soupeři z Veselí podlehli o dva góly. Hosté šli do vedení ve třetí minutě, kdy se prosadil Daniel Kosek.

Za deset minut bylo srovnáno, přesně zamířil Dufek. Rychlé branky a pak dlouho nic. Výsledkem 1:1 skončil první poločas.

Po přestávce šlo Veselí znovu do vedení, když Gebharta prostřelil střídají Grabec. Kyjov dokázal ještě jednou vyrovnat, o šest minut později proměnil pokutový kop Dominik Kuchař.Osm minut před koncem přišla vítězná branka Veselí. Druhý gól v zápase vstřelil Dominik Kuchař, ale bohužel se trefil za záda vlastního brankáře.

Pojistku přidal v poslední minutě utkání další střídající hráč, Macalíka v nastaveném čase překonal Růžička a stanovil konečný výsledek na 2:4.

Kyjov po další porážce zůstal na posledním místě s jednobodovou ztrátou na Velkou nad Veličkou, ta má však jedno utkání k dobru. Veselí nad Moravou si pojistilo sedmou příčku.

TENTO TEXT NENÍ URČEN PRO KOPÍROVÁNÍ NA JINÉ WEBY, BEZ PŘEDCHOZÍHO SOUHLASU PROVOZOVATELE FOTBALOVÉHO PORTÁLU !!!

You may also like...