Přestřelka pro Dubňany. Čtvrtá jarní porážka Veselí nad Moravou

V sobotu nabídla 1.A třída celkově čtyři duely. Z okresních zástupců se z vítězství těšily Dubňany po výhře nad Vyškovem B, porážku naopak zaznamenalo Veselí nad Moravou na hřišti Rohatce. Porážku připsala Velká nad Veličkou, která nestačila na Lednici.

SOBOTA 16.4.2022

1.A třída, sk. B – 18.kolo

BANÍK DUBŇANY – MFK VYŠKOV “B” 5:3 (2:2)
Branky: 20´+42´ Čerňan, 63´ vlastní (Mach), 64´ Křižka, 90´ Eremiáš – 13´+23´+47´ Jaroš; Rozhodčí: Bodeček – Rezník, Malík; ŽK: Novotný, Soldán, Krejčiřík (vš. Dubňany); Diváci: 120

Dubňany: Novotný – Sasínek (64´ Juřica), Soldán, Hlaváč, Krejčiřík, Křižka (85´ Eremiáš), Hofírek, Dekař, Janík (72´ Skočík), Sviták, Čerňan (85´ Salajka)

Komentář Dubňan (Zdeněk Horák)

Důležitý zápas z hlediska zisku tří bodů jsme zvládli (potud spokojenost), poněvadž dosavadní čtyři zápasy a dvě prohry, remíza a pouze jedno vítězství nebylo to, na co by jsme měli být pyšní! Ani odehraný zápas sice nezahnal ,,černé myšlenky” z předváděné hry (na můj vkus jednoduché hodnocení: strašně moc soupeři dovolíme – a i teď si nechat dát tři góly je prostě průser), na druhé straně kvituji snahu zvrátit vývoj zápasu, porvat se o konečný výsledek, o tři povinné body před domácími příznivci ( velmi, velmi si všichni vážíme povzbuzování Fanklubu Baníčku )!
Zápasy si bohužel komplikujeme sami, nedaří se nám přesně založit útok, v útočné fázi zvolit správné řešení vedoucí k brance a taky stále nejsem na 100% spokojený s hrou ve středu hřiště ( schází mi lepší organizace, na tom musíme borci zapracovat). Zaplať tedy Pán Bůh, že se nám podařilo zápas alespoň ,,urvat” a zvítězit! Samozřejmě ocením počin Lukina Čerňana, který zařídil čtyři branky a věřím, že se už na jaro ,,nastartoval” a taky práci stoperské dvojice Patrik Hlaváč a Michal Soldán, kde zvláště posledně jmenovaný plní mé představy rychlostně vybaveného stopera !!!
Souhrn? Pokud to, co nejde ,,fotbalově” urveme silou vůle, beru! Na druhé straně je v našich silách předvést podstatně víc! Zvláštní poděkování patří Ondrovi Skočíkovi z ,,béčka” za výpomoc

KORDÁRNA VELKÁ NAD VELIČKOU – MORAVAN LEDNICE 1:3 (1:3)
Branky: 22´ Štolba – 3´ Poláček, 13´ Mach, 29´ Wolgemuth; Rozhodčí: Lazar – Raus, Weiss; Bez ŽK; Diváci: 100

Velká nad Veličkou: Lipár Do. – Shpuhanych, Janda P., Novotný (73´ Maga), Lapčík (46´ Janás), Lipár De., Kučera (80´ Koželuha), Macko, Maňák, Štolba, Janda R.


SLAVOJ ROHATEC – FC VESELÍ NAD MORAVOU 4:2 (4:1)
Branky: 9´ Jüstel, 21´+35´ Konečný, 38´ Herzán – 4´ Břečka, 47´ Vaďura; Rozhodčí: Hřib- Zámečník, Jonáš; ŽK: Zbytek (Veselí); Diváci: 120

Rohatec: Domanský – Konečný P., Netík, Jüstel, Křivák, Konečný F. (76´ Mlynařík), Konečný M. (38´ Holešinský), Herzán (60´ Lábadi), Vanda, Šimánek, Petrák

Veselí nad Moravou: Marada (46´ Macalík) – Suttner, Zbytek (69´ Kosíř), Brákora (69´ Janík), Chytka, Břečka, Suchánek, Vaďura, Kuchař, Zálešák, Vardan (23´ Sedlář)


SK ŠLAPANICE – FK VALTICE 0:1 (0:0)
Branka: 47´ Horčička; Rozhodčí: Burgr – Stejskal, Chorvát; Diváci: 30

Zdroj: is.fotbal.cz, facebook Baník Dubňany

You may also like...