1.B třída: Kozojídky nedaly Kobeřicím šanci

V nejnižší krajské soutěži se v sobotu hrálo jediné utkání. Už dopoledne nastoupily Kozojídky na hřišti v Kobeřicích odkud si odvezly všechny body po výhře 5:1.

1.B třída, sk. C – 21.kolo

Sokol KOBĚŘICE – SK KOZOJÍDKY 1:5 (0:4)
Branky: 55´ (PK) Piňos – 9´ Nekarda, 19´ Brákora, 23´ Tomčal, 39´+89´ Páleník. Rozhodčí: Burgr – Ježek, Brtníček. ŽK: Hloužek, Polášek, Cenek – Hrbek. Diváci: 80

Kozojídky: Grombíř – Hodonský D., Páleník, Vítek, Brákora (86´ Červenka), Nekarda, Vaverka (79´ Hodonský J.), Valenta, Hrbek, Tomčal (73´ Macalík), Cileček

Zatímco domácí Kobeřice se pohybují ve spodní části tabulky a patří jim až 11.místo, Kozojídky hrají nahoře mezi nejlepší trojicí a v zápase byli favoritem. Což nakonec ukázaly i na hřišti.

Na první gól se nemuselo čekat dlouho. V deváté minutě otevřel skóre zápasu hostující Nekarda, za deset minut navýšil náskok Kozojídek další přesnou střelou Brákora.

Drtivou čtvrthodinu zakončil třetím gólem Tomčal. Běžela 23.minuta a hosté se dostali do tříbrankového náskoku, což se ukázalo jako rozhodující.


Do přestávky přidal ještě čtvrtý zásah Páleník a hosté už nemuseli nikam pospíchat. Do kabin si nesli slušné vedení 0:4 a téměř jisté tři body.

Čestné branky se po přestávce dočkaly také Kobeřice, z pokutového kopu snížil domácí kapitán Piňos. Byla to jen kosmetická úpravy výsledku.

Poslední slovo měli hosté. Definitivní pojistku na vítězství Kozojídek dal minutu před koncem Páleník, pro nějž to byl druhý zásah v utkání.

You may also like...