Výsledkový servis – hraje se 27.-29.srpna 2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 27.-29. srpna 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

PÁTEK 27.8.2021

1.A třída, sk. B

Lednice – Velká nad Veličkou 4:1 (1:1)
Branky: 14´ Očenášek, 57´+68´ Fóbl, 87´ Černín – 30´ Horák

III.B třída

Lovčice – Sobůlky 1:6 (0:3)
Branky: 48´ Mokrý – 4´+73´+83´ Bátora, 9´+16´ Jelínek, 61´ Vyhňák


SOBOTA 28.8.2021

Krajský přebor

Bosonohy – Ratíškovice 2:1 (1:0)
Branky: 45´+82´ Lerch – 49´(PK) Bábíček J.

1.A třída, sk. B

Kohoutovice – Hroznová Lhota 3:2 (1:1)
Branky: 35´ Janíček, 51´ Kajanovič,  59´(PK) Cupák – 41´ Smetka, 90´ Bíla

Veselí nad Moravou – Rohatec 4:0 (1:0)
Branky: 37´ Vardan, 68´+75´ Břečka, 84´ Vaďura

1.B třída, sk. C

Šardice – Velké Němčice 1:0 (0:0)
Branky: 68´ Čajka

MSDD – starší dorost

Žďár nad Sázavou – Hodonín 1:2 (0:0)
Branky: Matoušek – Mazuch, Jáger

MSDD – mladší dorost

Žďár nad Sázavou – Hodonín 6:4 (4:4)
Branky: Suský 3, Baxant 2, Prudík – Novák 2, Zicháček, Šlampa

Krajský přebor – starší dorost

Kyjov – Slatina/Slovan 3:1 (1:1)
Branky: Riedl 2, Beneš – Neckář

Dubňany/Mutěnice – Strážnice/Veselí n/Mor. 2:3 (0:3)
Branky: Buchta, Mega – Marčík 3

Krajský přebor – mladší dorost

Kyjov – Slatina/Slovan 1:3 (1:2)
Branky: Lorenc – Nykl, Zelinka, Vítek

Dubňany/Mutěnice – Strážnice/Veselí n/Mor. 3:1 (1:1)
Branky: Holub, Kabela, Konečný – Jamný

1.třída – dorost

Podluží – Hovorany/Čejkovice 4:3 (3:1)
Branky: Dvořáček 2, Brázda, Kotásek – Kolář, Koutný, Slavík

Lednice – Ratíškovice 3:2 (1:2)
Branky: Lebloch, Kyněra, Vala – Sukup 2

Okresní přebor

Žeravice – Kněždub 2:2 (1:2)
Branky: ?´ Gerža, 78´(PK) Mach – 35´+37´ Kábrt

Ratíškovice B – Starý Poddvorov 3:0 (2:0)
Branky: 3´ Svoboda, 15´ Imrich, 79´ Marcián

III.A třída

Ježov – Mikulčice 2:3 (1:2)
Branky: 16´+55´ Klimeš – 15´ Svobodník, 31´ Repka, 52´ Jánoš

III.B třída

Ždánice B – Bohuslavice 3:2 (0:1) (hřiště Želetice)
Branky: 61´ Beker, 77´(PK) Kludák, 88´ Pavlech – 4´ Vykouk, 46´ Krýsa

III.C třída

Vnorovy B – Nová Lhota 3:1 (2:1)
Branky: 11´ Svoboda, 26´ Mánek, 58´ Živěla – 12´ Malár T.

Okresní přebor – dorost

Ratíškovice B – Charvátská Nová Ves 1:9 (0:6)
Branky: Profota – Brychta 4, Mereda 2, Lípa, Koníček, vlastní

Bukovany – Milotice 1:12 (1:4)
Branky: Selucký – Fibingr 4, Krist O. 3, Vlček 2, Brhel, Luža, Krist A.


NEDĚLE 29.8.2021

Divize D

Hodonín – Humpolec 5:0 (3:0) (hřiště Mutěnice)
Branky: 11´+63´+73´ Holek, 20´ Galuška, 36´ Švantner

Divize E

Strání – Bzenec 0:1 (0:1)
Branky: 8´ Kasala

Krajský přebor

Líšeň B – Mutěnice 1:0 (0:0)
Branky: 89´ Bílek

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Milotice 1:2 (1:2)
Branky: 45´ Kerel – 10´ Novák, 38´ vlastní (Vařák)

Vyškov B – Dubňany 2:3 (0:0)
Branky: 73´+78´ Kollár – 35´ Zelinka, 51´ Janík, 67´ Noga

Vacenovice – Nikolčice 2:2 (1:1)
Branky: 20´ Miléř, 85´ Rehák – 45´ Starý, 47´(PK) Čapka

1.B třída, sk. C

Strážnice – Přibice 3:3 (3:2)
Branky: 4´ Paška, 25´+33´ Rybár – 3´ Janíček, 19´+53´ Nguyen

Ždánice – Blatnice 4:2 (1:1)
Branky: 38´(PK)+82´ Snášel, 49´ Zálešák, 88´ Horňák D. – 19´ Janík

Svatobořice/Mistřín – Kyjov 1:2 (1:0)
Branky: 19´ Pazderka – 80´ Hynčica, 90´ Červinek

Uhřice – Kozojídky 3:3 (2:1)
Branky: 22´+53´ Rafaj, 43´vlastní (Klimek) – 29´ Klimek, 70´(PK)+81´ Matuška

Tvrdonice – Vnorovy 0:6 (0:3)
Branky: 7´ Bittner, 41´ Slavík, 44´+58´+60´+88´ Fedorka

1.třída – dorost

Velká nad Veličkou – Bzenec 1:1 (0:0)
Branky: Koželuha (PK) – Píštěk

Lipov – Hroznová Lhota 1:9 (1:4)
Branky: vlastní – Matyáš 3, Domanský 2, Zalubil 2, Joch, Janás

Dambořice – Rohatec 3:0 (1:0)
Branky: Haman, Bárta, Horák

Vracov – Krumvíř 4:0 (2:0)
Branky: Vrážel 2, Fridrich, Zmeškal

Okresní přebor

Bukovany – KEN Veselí nad Moravou 4:2 (2:0)
Branky: 19´ Procházka, 35´ Vykouk, 46´ Vašíček, 73´ Maruška – 49´ Bíla, 90´ Tomeček

Dolní Bojanovice – Vlkoš 1:3 (1:2)
Branky: 13´ Blaha – 19´ Klimeš, 33´+75´ Hlaváč

Petrov – Hovorany 2:0 (1:0)
Branky: 30´+58´ Zlomek

Lipov – Hroznová Lhota B 1:3 (1:0)
Branky: 4´ Čerešňák M. – 71´+76´+?´ Lipčík M.

Dambořice – Žarošice 5:1 (2:0)
Branky: 3´ Čujan, 33´ Drmela, 50´ Vytrhlík, 52´ Daněček, 56´ Dobeš – 90´ Zouhar;

III.A třída

Žádovice – Vřesovice 1:1 (0:0)
Branky: 70´ Steinhübel – 90´ Možíš Z.

Milotice B – Nesyt Hodonín 1:2 (1:1)
Branky: 45´ Snopek – 38´ Snášel, 84´ Březina

Kostelec – Lužice 2:0 (1:0)
Branky: 28´+76´ Horák

Moravany – Vracov 3:4 (2:2)
Branky: 1´+55´ Otáhal, 14´ Zbořil – 5´ Žandovský, 22´ Vrážel, 50´ Loprais, 70´ Říha

III.B třída

Kyjov B – Čejkovice 6:2 (3:1)
Branky: 22´ vlastní (Sýkora O.), 25´ Večeřa, 36´+53´+75´ Kohút, 82´ Žandovský – 21´+64´ Horák

Nenkovice – Čejč 0:3 (0:0)
Branky: 49´+78´ Dohnálek, 69´ Doležal

Věteřov – Archlebov 2:2 (0:2)
Branky: 49´ Luža, 89´ Řihánek – 37´ Hrbotický, 43´(PK) Přikryl

III.C třída

Radějov – Domanín 1:0 (0:0)
Branky: 66´ Ševeček

Těmice – Suchov 7:6 (4:3)
Branky: 9´+41´+72´+75´+84´ Andrýsek, 20´ Uhlíř, 24´ Janás – 33´ Holčík, 35´ Mikeska, 38´+49´+80´ Janeska, 58´ Jahoda

Hrubá Vrbka – Louka 6:0 (3:0)
Branky: 10´ Blažek P., 12´+24´+89´ Jagoš, 78´ Horák, 90´ Janás

Tvarožná Lhota – Velká nad Veličkou B 0:3 (0:1)
Branky: 27´+55´+80´ Rybníkář

Okresní přebor – dorost

Těmice/Mor. Písek – Vnorovy 1:1 (0:1)
Branky: Řihák – Pavlíček

Kostelec – Kobylí/Bořetice 0:15 (0:7)
Branky: Otáhal 7, Náležinský 2, Cvingráf Dav. 2, Kolek, Bureš, Novák, Kadlec

Brumovice – Čejkovice/Hovorany 1:10 (0:4)
Branky: Huňař – Bruce 2, Damborský 2, Kolář, Slavík, Hřiba, Bezúšek, Sýkora, Šťavík