Archlebov vstoupil do sezóny hladkým vítězstvím

Až ve čtvrtém kole vstoupili do nové sezóny fotbalisté Archlebova, kteří si úvodní kola odložili na pozdější termín. Ani to jim však nevadilo a ve svém prvním zápase slaví tři body, když na domácím trávníku porazili béčko Ždánic.

Vítěznou premiéru v novém soutěžním ročníku zažili v Archlebově, kde domácí výběr přehrál rezervní mužstvo Ždánic. Páteční předehrávku III.B třídy začal lépe Sokol a už ve 12.minutě šel do vedení, prosadil se Viktor Hrbotický – 1:0.

Na další změnu skóre si diváci museli počkat až do poslední minuty před přestávkou. Gólem do šatny zvyšoval Martinásek na rozdíl dvou branek – 2:0.

Také po přestávce pokračoval Archlebov v aktivní hře a dál střílel branky. V 51.minutě vstřelil třetí gól Strmiska – 3:0 a o pět minut později se podruhé v utkání mezi střelce zapsal Martinásek – 4:0.

Pátý zásah domácího výběru zaznamenal v 66.minutě Němec – 5:0. Ždánicím se střelecky nedařilo, přesto se dočkaly čestného úspěchu. Ten si na své konto připsal pět minut před koncem Hynek Svršek a korigoval výsledek na 5:1.

PÁTEK 28.8.2020

III.B třída – 4.kolo

Sokol ARCHLEBOV – Kovo ŽDÁNICE B 5:1 (2:0)
Branky: 12´ Hrbotický V., 44´+56´ Martinásek, 51´ Strmiska, 66´ Němec – 85´ Svršek H.; Rozhodčí: Zima I.; ŽK: Komárek (Ždánice); Diváci: 150

Archlebov: Kovalský – Hegr, Jarolík, Ždánský L., Chytil, Hojač, Hrbotický V., Němec, Ždánský R., Bystřický, Ždánský P. (Berka, Vítek, Smejkal, Přikryl, Martinásek, Strmiska)

Ždánice B: Ruban – Hrbotický P., Mlčák, Hroudný, Masařík, Ondříšek, Halas, Svršek H., Komárek, Pánek, Svršek M. (Mikeska, Milde, Horňák, Macourek, Pavlech, Markus, Svatoň)