Ve šlágru III.B třídy uhrály Nenkovice v Žarošicích remízu

Šlágrem ve III.B třídě byl sobotní duel prvních dvou mužstev tabulky, druhé Žarošice přivítaly na svém hřišti lídra soutěže Sokol Nenkovice. Zápas přinesl v záběru dvě branky a skončil nerozhodně 1:1.

Vyrovnané utkání dvou mužstev ze špice tabulky přineslo góly až v závěru utkání. Hosty poslal do vedení v 86.minutě Hála, za domácí vyrovnal o tři minuty později Frýbort. Remízou si Nenkovice pojistily první místo v tabulce a přezimují na jejím čele.

Žarošice na druhém místě přeskočily Sobůlky, které zvítězily nad Bohuslavicemi. Jarní část tak slibuje velmi zajímavou podívanou v boji o postup do Okresního přeboru, první tři celky dělí jen tři body.

SOBOTA 29.10.2022

III.B TŘÍDA – 1.KOLO (jedenácté hrané)

SK ŽAROŠICE – SOKOL NENKOVICE 1:1 (0:0)
Branky: 89´ Frýbort – 86´ Hála. Rozhodčí: Sekerka. ŽK: Řičánek, Zouhar – Polcr, Pospíšil Dav., Spurný, Veselka. Diváci: 107

Žarošice: Michalík – Luskač, Huščava, Bělohoubek, Řičánek, Žvanut, Zouhar, Kolařík M., Šimeček, Kolařík T., Ždánský (Chromý, Frýbort, Zmrzlík, Vacek, Novotný, Strmiska)

Nenkovice: Zálešák – Hála, Pospíšil Dan., Raus, Polcr, Stehno, Pospíšil Dav., Kučera, Pánek, Spurný, Hlaváč (Havlík, Staněk, Veselka, Valenta, Lefner)