Béčko Hodonína zahájilo sezónu hladkou výhrou

V pátek odpoledne vstoupila do sezóny také rezerva Hodonína. Nově vzniklé mužstvo si v prvním podzimním zápase poradilo s Násedlovicemi a byla z toho hladká výhra 5:1.

III.A třída – 2.kolo

FK HODONÍN B – MORAVIA NÁSEDLOVICE 5:1 (3:1)

Branky: 8´+73´ Pochylý, 37´ Koneček, 40´ Stráník, 80´ Pátek – 7´ Dobeš Petr. Rozhodčí: Horňáček – Zima I., Kukula. ŽK: Polák, Koneček, Nešpor – Jankůj, Dobeš P., Hrdlička. Diváci: 100

SESTAVY

Hodonín B: Myšák – Anovčin, Čechovský, Polák, Linhart, Koneček, Pochylý, Pátek, Nešpor, Stráník, Veselý (Vacenovský, Mráz)

Násedlovice: Trávníček – Skalický, Dobeš P., Dobeš R., Svozil M., Svozil L., Bucala, Kotulan, Jankůj, Pokorný, Baják (Novosad, Hrdlička M., Knotek, Hrdlička A., Svatoš)

REPORT ZE ZÁPASU

Hodonín měl úvodní kolo na Nesytu odloženo na říjnový termín, a tak si premiéru užil až o týden později. Totéž čekalo na Násedlovice, které odložily duel s Vlkošem.

Obě mužstva tak čekalo první podzimní vystoupení až ve vzájemném zápase. Ten rozehrály lépe hosté, kteří se v sedmé minutě dostali do vedení. Autorem první branky byl Petr Dobeš.

Na vyrovnání se však nečekalo dlouho a Pochylý po minutě srovnal stav. Další branky padaly až v závěru první půle.

Výsledek otočil Koneček a chvíli po něm přidal třetí gól Stráník. Do kabin odcházel spokojenější domácí výběr s náskokem dvou branek.


Cestu na zápas si našla stovka diváků a ta musela být s výkonem domácích borců spokojena. Góly však nepřicházely, skóre se měnilo až v 73.minutě.

To se podruhé v zápase trefil domácí kapitán Pochylý a zvyšoval už na 4:1 pro Hodonín. Tečku za zápasem dal deset minut před koncem Pátek.

Svěřenci trenéra Vladimíra Malára ukázali svou sílu a soupeři nedali šanci. Násedlovice začaly sezónu tak jak skončily tu uplynulou, tedy porážkou.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...