Béčko Ždánic přehrálo na úvod sezóny Věteřov

Sezóna okresních soutěží začala úderem 16 hodiny, kdy na trávník ve Strážovicích vyběhli fotbalisté rezervního týmu Ždánic a Věteřova.

III.B třída – 1.kolo

KOVO Ždánice B – Sokol Věteřov 3:0 (0:0)
Branky: 67´+89´ Janouškovec, 78´ (PK) Macourek. Rozhodčí: Kalivoda. Bez ŽK. Diváci: 40

Ždánice B: Ruban – Kotík M., Svršek, Ždánský (84´ Duroň), Šebek, Prygl (81´ Kotík Z.), Strmiska, Pelikán, Vaňkát, Macourek, Janouškovec

Věteřov: Schiel – Dobeš, Sklenář D., Pintera, Cenkner (72´ Kořínek), Koutný, Sklenář M., Sklenář P., Chimiák, Sochor, Šedý

Spojený tým Ždánic B a Strážovic, který bude v letošní sezóně vystupovat pod hlavičkou Ždánic, nastoupil proti Věteřovu.

Na hřišti ve Strážovicích, kde Kovo odehraje několik podzimních utkání, se potkal devátý s desátým týmem loňského soutěžního ročníku.

Na první utkání nové sezóny si našlo cestu pouhých čtyřicet fanoušků, kteří v první půli sledovali vyrovnanou partii, která kýženou branku nepřinesla.

Na úvodní branku zápasu i sezóny 2017/18 se čekalo do 67.minuty, kdy se jako první prosadil ostrostřelec Václav Janouškovec.

O deset minut později měli domácí možnost zahrávat pokutový kop. K penaltě se postavil další veterán v domácím dresu a Macourek zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Závěrečné slovo měl opět Janouškovec, který v samém závěru zpečetil vítězství rezervního týmu Ždánic v poměru 3:0.

Věteřov přijel v oslabené sestavě a za devadesát minut nedokázal ani jednou překonat Rubana v brance domácího Kova.

[team_standings id=”4907″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...