Blatnice překvapila vysokou výhrou v Moravské Nové Vsi

První vítězství v sezóně si připsali fotbalisté Blatnice, když šesti góly zničili Moravskou Novou Ves na jejím hřišti. Dvě branky zaznamenal Dušan Macko.

1.B třída, sk. C

FK Moravská Nová Ves – FK Blatnice p/Sv. Ant. 1:6 (0:4)
Branky: 78´ Vincek – 3´ (PK)+31´ Macko, 10´ Rybnikář, 23´ Cícha, 54´ Šeda, 65´ Červený. Rozhodčí: Daniel – Smekal, Vymyslický. ŽK: Vaculka, Příkazský – Macko. ČK: 2´ Zlámal (Mor. N. Ves). Diváci: 50

SESTAVY

Mor. Nová Ves: Jarošek – Sobek, Vaculka, Zugar, Zlámal, Příkazský, Nosek (46´ Tichý (73´ Kos)), Konečný (63´ Salčák), Valachovič, Janulík (46´ Helešic), Kovář (54´ Vincek)

Blatnice: Vrba – Beňa, Rybnikář, Cícha, Peřina (67´ Beňo), Macko, Schmeister, Straka, Šeda, Mazák, Červený

REPORT ZE ZÁPASU

Hosté přijeli v zápasu pouze s jedním hráčem na lavičce, přesto dokázali odvést všechny body. Utkání ovlivnila hned druhá minuta, kdy byl vyloučen domácí Zlámal.

 Zabránění soupeřovu družstvu dosáhnout branky, Zabránění v dosažení branky – zabránil soupeřovu družstvu dosáhnout branky úmyslným hraním míče rukou na brankové čáře.

Následný pokutový kop proměnil Macko a Blatnice tak šla brzy do vedení. V desáté minutě přidal druhou branku Rybnikář, kterého napodobil ve 23.minutě Cícha.

Poločasový výsledek stanovil již po půlhodině Macko, jenž se trefil podruhé. Do kabin odcházeli hosté s náskokem čtyř branek a téměř jistotou tří bodů.
Další góly na sebe nenechaly dlouho čekat. Blatnice zužitkovala převahu o jednoho muže a po deseti minutách druhého poločasu přidala pátou branku, prosadil se Šeda.

V 65.minutě zvyšoval na rozdíl šesti gólů Červený a domácím se rýsoval debakl. O čisté konto Vrbu připravil v 68.minutě střídající Vincek, který už jen korigoval výsledek na 1:6.

Blatnice se výhrou dotáhla v tabulce na svého soupeře, když obě mužstva mají po čtyřech bodech.

You may also like...