Bzenci nepomohla ani změna trenéra, ve Šternberku dostal “bůra”

Fotbalisté Bzence se už v novým trenérem vydali na další štaci v divizní skupině E, tentokrát je los zavedl do Šternberku. Hosté se sice dostali brzy do vedení, ale další góly už dívali jen domácí. Po vyrovnaném prvním poločase se po přestávce Šternberk rozstřílel a zvítězil hladce 5:1.

Hosté přicestovali k zápasu bez  šestice hráčů, chyběli: Kasala, Vaďura, Janás, Pelikán, Daníček,Mlýnek. Bzenecká krize tak má pokračování, ani výměna trenéra k lepším výsledkům zatím nevedla. Slovan nedokázal zvítězit počtvrté za sebou, když vybojoval pouze dvě domácí remízy. Ve Šternberku začal výborně, skóre utkání otevřel v 11.minutě Komínek. Domácí dokázali srovnat v úplném závěru prvního poločasu.

Po přestávce vstřelil vítězný gól v 50.minutě Zvědělík, následně domácí výběr přidal další tři trefy. Nejvýrazněji se pod výhru Šternberku podepsal Zifčák, autor tří branek. Bzenec po další porážce zůstal na chvostu tabulky a je třetí od konce.

SOBOTA 8.10.2022

Divize E – 10.KOLO

FK ŠTERNBERK- SLOVAN BZENEC 5:1 (1:1)
Branky: 45´+75´+90´ Zifčák, 50´ Zvědělík, 82´ Sekela – 11´ Komínek. Rozhodčí: Zapletal – Pospíšil, Vejtasa. Delegát: Volek. ŽK: Drmola, Zvědělík, Kuba – Yakovets, Linek, Šebesta. Diváci: 286

Bzenec: Zeman – Yakovets (83´ Vajdík), Čech, Žák (79´ Mezihorák), Knotek, Komínek, Jamný, Zůbek, Řezník, Šebesta, Linek

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...