Hráči Hodonína a Bzence zvládli předposlední podzimní zápasy

V sobotu odstartovalo taktéž 14. a zároveň předposlední podzimní kolo pro Hodonín a Bzenec v rámci MSD-D. Ani jeden z týmů nedal svému soupeři šanci a bere 3 body.

MSD-D – 14. kolo

Bystřice nad Perštejnem – FK Hodonína z.s. 1:3 (1:2)
Branky: 24´Šponar – 14´Masaryk, 36´Sklenář vl., 69´Šturma ŽK: Malý, Šponar – Konečný

Hodonín se stále musel obejít bez jednoho z nejzkušenějších hráčů, tím je pochopitelně Tomáš Polách. V roli střílejícího hráče jej zastoupil Pavol Masaryk, ten otevřel skóre již ve 14. minutě. Domácí na nic nečekali a srovnali zásluhou Marcela Šponara po 24 minutách.

Neštěstím pro Bystřici byl vstřelen vlastní gól, o ten se zasloužil Radek Sklenář. V dalším průběhu utkání to byli právě hráči Hodonína, kteří se snažili udržet vedení. K tomu dopomohla i 69. minuta, hodonínský Šturma se dokázal prosadit a zajistil konečné skóre zápasu. Hodonínští hráči jsou tak stále bez prohry a se 41 body vedou celou MSD-D.

T-shock

Bzenec – Velká Bíteš 4:1 (1:0)
Branky: 30´+ 40´Zůbek, 70´Kasala, 75´Košut – 51´Pohl ŽK: Mokrý, Petrucha, Reška, Mlýnek, Košut – Kerber, Mrňa, Chlup, Dvořák

Bzenec své utkání začal na výbornou, po půl hodině hry se prosadil domácí střelec Zůbek, diváci však již další branku v první polovině neviděli.

To se nedalo říct o polovině druhé, vyrovnáno bylo zásluhou Jana Pohla. Dlouho dobu se nedokázal žádný z týmů prosadit, to se změnilo až v 70. minutě, když kapitán Bzence Petr Kasala vrátil svému týmu vedení. V 75. minutě už to bylo o dvě branky, prosadil se Tomáš Košut. Po dalších 5 minutách to bylo již 4:1, o konečné skóre se svojí brankou postaral Tomáš Zůbek.

Mohlo by se vám líbit...