Bzenec i Hodonín hrají před domácími fanoušky

Fotbalisté Bzence a Hodonína se o následujícím víkendu představí na domácím hřišti. Bzenec hostí soupeře z Hranic a Hodonín přivítá Slavičím.

Divize E – 3.kolo (druhé hrané)

Hranice rozhodly během sedmi minut

Fotbalisté Bzence zaspali první poločas, ve kterém inkasovaly od Hranic tři branky během sedmi minut. Hosté využili slabší chvilky Slovanu a v krátké době rozhodli zápas.

Po přestávce už si slibně vytvořený náskok pohlídali. Bzenec dokázal už jen snížit, když se o čestný úspěch postaral Šmahaj.

Slovan Bzenec – SK Hranice 1:3 (0:3)
Branky: 73´ Šmahaj – 30´ Furmánek, 33´ Kuchař, 37´ Lasovský Martin. Rozhodčí: Jahoda – Krondráf, Petrlík. ŽK: Zůbek, Kasala – Kundrát, Vyka, Lasovský M., Heřmánek   Diváci: 198

Bzenec: Smrčka – Eliáš (68´ Gavenda), Vinkler (77´ Venclík), Šmahaj, Vaverka, Petrucha, Zůbek, Šmatelka (46´ Čech), Pelikán, Kasala, Mlýnek

Hodonín dvakrát vedl, ale pouze remizoval

V domácím prostředí se představil rovněž Hodonín, jenž vyzval soupeře ze Slavičína. Duel dvou prvních týmů nabídl vyrovnanou partii.

Sasín poslal domácí do vedení ve 24.minutě, ale o šest minut později bylo srovnáno. Po přestávce Hodonín podruhé vedl zásluhou Švantnera, ale hned za minutu Slavičín opět srovnal a utkání skončilo nerozhodně 2:2.

FK Hodonín – TVD Slavičín 2:2 (1:1)
Branky: 24´ Sasín, 64´ Švantner – 31´ Juřica, 65´ Švach. Rozhodčí: Ham – Trigas, Marinč. ŽK: Dione – Švach, Žůrek. Diváci: 245 .

Hodonín: Petráš – Helísek, Chromeček, Dressler, Sasín, Konečný (78´ Křižka), Michna, Piňa, Švantner, Bohun, Dione

FOTOGALERIE Z UTKÁNÍZDE.

Sestřih utkání

Další sobotní výsledky

Přerov – Vsetín 0:1 (0:1)

Skaštice – Šumperk 4:1 (1:0)

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz, youtube.com

You may also like...