Bzenec nedal Polné šanci, vyhrál 4:1

Nelehké utkání čekalo na fotbalisty Bzence v rámci 20.kola Fortuna MSD-D , na Hodonínsko přijel tým z Polné. Slovan zvládl utkání na jedničku a soupeře bez větších obtíží přehrál.

Bzenec – Polná 4:1 (3:0)
Branky:
6´ Škodík, 31´ Zůbek, 45´ Horňák, 59´ Reška – 90´ Kavka (PK) Rozhodčí: Zaoral Vít – Koláček Jan, Pospíšil Pavel. Delegát: Hulcký Zdeněk ŽK: Košut, Kasala – Holub, Čížek, Kubec, Kučera, Kavka ČK: Kučera Diváci: 195

Bzenec: Mrkvica – Morký, Košut, Škodík, Petrucha, Šmahaj (68´ Mlýnek), Zůbek, Horňák, Rešk, Kasala (76´ Sasínek)

Polná: Vavroušek – Holub (46´ Kavka), Haala, Čížek, Benta, Urbánek (64´ Tlačbaba), Kubec, Kučera, Válek (73´ Hrdlička), Kavka, Zábrodský

Pro domácí začalo utkání skvěle, bzenečtí hráči šli do vedení zásluhou Libora Škodíka po 6 odehraných minutách. Uběhla sotva půlhodinka zápasu a radost domácí propukla znovu, autorem branky byl Tomáš Zůbek.

Poslední minuta prvního poločasu a další branka domácích, tentorkát se o ni postaral Tomáš Horňák a bylo defacto rozhodnuto.

fine486x60.gif

Po druhém poločase se Bzenci podařilo udeřit znovu, v 59. minutě se prosadil Tomáš Reška.

Definitivní zlom přišel po druhé žluté kartě pro hostujícího Kučeru:

“62´- 2.ŽK+ČK – Zmaření slibně se rozvíjející akce soupeře podražením soupeře z boku v souboji o míč v nepřerušené hře.”

Kosmetická změna skóre přišla v samotném závěry, kdy se hostující Daniel Kavka prosadil z pokutového kopu. Bzenec se na Polnou dotáhl na rozdíl 2 bodů, má však zápas k dobru.

 

Mohlo by se vám líbit...