Bzenec končí v MOL Cupu už v předkole

Fotbalisté Bzence nastoupili v neděli v 1.kole MOL Cupu na hřišti divizního nováčka ze Strání. K soupeři to neměli nijak daleko, ale utkání nezvládli a s pohárem se tak velmi brzy loučí.

MOL Cup – předkolo

FC Strání – Slovan Bzenec 2:1 (0:1)
Branky: 76´ Bihári, 78´ Jaroněk – 18´ Reška. Rozhodčí: Lysák – Koláček, Šimoník. ŽK: Pilka – Mokrý, Petrucha, Kasala. Diváci: 311

Strání: Popelka – Miklovič, Gardian, Hráček (53´ Palík), Bihári (87´ Kolaja), Jaroněk, Valenta, Fruhauf (59´ Haloda), Mimochodek, Silnica, Pilka

Bzenec: Maňák – Mokrý (65´ Kůřil), Petrucha M., Škodík, Petrucha T., Košut, Hubr, Reška, Kasala, Mlýnek, Chromeček

Obě mužstva se letos budou potkávat v divizi, kam Strání postoupilo z krajského přeboru. Předpremiéru si tak oba týmy užily v předkole poháru.

Slovan byl určitě papírovým favoritem a předpoklady začal naplňovat v 18. minutě, kdy jej poslal do vedení Reška.

Náskok dokázal Bzenec držet dlouhou dobu, ale závěrečné minutě už mu nevyšlo podle představ a domácí výsledek dokázali otočit.

O všem rozhodly posily, které do Strání před sezónou přišly. Čtvrt hodiny před koncem vyrovnal Bihári, který přišel na hostování ze Spartaku Hluk.

O dvě minuty později vstřelil vítěznou branku Jaroněk, jenž do klubu zamířil z Uherského Brodu. Hosté už se k vyrovnání nedostali a pohár pro ně končí hned v jeho začátku.

Strání postupuje do dalšího kola, kde na něj čeká vítěz MSFL Hanácká Slávia Kroměříž. Bzenec už se může soustředit jen na boje v divizi D.

Mohlo by se vám líbit...