Bzenec potřetí za sebou nedal gól, doma podlehl Blansku

Lídr divizní soutěže zavítal v sobotu do Bzence, kde Blansko hájilo první místo tabulky. Favorit utkání zvládl a v každém poločase vstřelil jednu branku, Slovan vyšel gólově na prázdno.

Fortuna MSD – D (6.kolo)

Slovan Bzenec – FK Blansko 0:2 (0:1)

Branky: 35´ Bednář, 63´ Traore. Rozhodčí: Kovářčík – Smýkal, Koláček. ŽK: Venclík, Petrucha, paták (vš. Bzenec). Diváci: 145

SESTAVY

Bzenec: Maňák – Konečný (78´ Krumpholc), Košut, Vaverka, Šálek, Hubr, Venclík, Pelikán, Kasala(66´ Paták), Mlýnek, Petrucha

Blansko: Doležal – Mezlík, Huška, Urbančok (83´ Dvořák), Traore (83´ Tulaydan), Paděra, Minx (77´ Chloupek), Sedlo, Bednář, Buchta, Feik

REPORT ZE ZÁPASU

Bzenec v posledních zápasech prochází střeleckou krizí, jeho poslední dva duely skončily bezbrankovou remízou. A ani v sobotu to nevyšlo, když nad jejich síly bylo dosud stoprocentní Blansko.

Slovan držel nerozhodný stav do 35.minuty, kdy se blanenští hráči poprvé prosadili. Domácího brankáře Maňáka překonal hostující kapitán Bednář – 0:1.
Hubený výsledek si hosté do přestávky pohlídali a do kabin odcházeli jako spokojenější mužstvo. Po přestávce si favorit náskok hlídal.

Pojistka na sebe nenechala dlouho čekat a po hodiny hry to bylo o dvě branky. Bzeneckou obranu přelstil Traore a uklidnil hosty – 0:2.

Blansko nemuselo nikam pospíchat, Bzenec se v koncovce trápil a utkání zdramatizovat nedokázal. Slovan nezvítězil už tři zápasy v řadě, naopak lídr tabulky neztratil body ani v šestém zápase.

You may also like...