Bzenec v divizní dohrávce deklasoval Polnou

Fotbalisté Bzence nastoupili ve středeční dohrávce 16.kola proti Polné. Duel dvou sousedů v tabulce skončil drtivým vítězstvím Slovanu, který naplno bodoval podruhé za sebou.

Divize – 16.kolo

Slovan Bzenec – Slavoj Polná 8:2 (5:1)
Branky: 5´+21´+84´ Kasala, 14´ Pelikán, 36´ Šimánek, 44´ Košut, 74´+82´ Paták – 35´ Caha, 47´  Čížek. Diváci: 115

Bzenec: Kůřil – Mokrý, Šmahaj, Petrucha, Mlýnek, Jüstel (73´ Vaverka), Pelikán, Košut, Reška, Šimánek (69´ Paták), Kasala

Na středeční dohrávku si našlo cestu jen 115 diváků, což lze přisuzovat také špatnému počasí. Kdo nepřišel mohl jen litovat. Domácí soupeře nešetřili a hladce zvítězili.

Bzenec rozhodl zápas již po první půli, kdy si vytvořil čtyřbrankové vedení. Už v páté minutě si trefil Kasala, druhý gól přidal po čtvrthodině Pelikán.

Na 3:0 dával ve 21.minutě znovu Kasala. Hosté dokázali snížit, ale vzápětí odpověděl Šimánek čtvrtou trefou. Poločasový výsledek stanovil Košut.

Z kraje druhého poločasu Polná ještě jednou snížila, ale bylo z hostující strany vše. Slovan se střelecky prosadil až v závěrečných patnácti minutách.

Dvakrát se do listiny střelců zapsal střídající Paták a hattrick zkompletoval Kasala. Bzenec po druhé výhře v řade udržel sedmou příčku.

Richard Hrotek (trenér Bzence)

“K výkonu mám obrovské výhrady. Bez pokory a ohleduplnosti k soupeři mohl být výsledek daleko vyšší. Hráči si to neuvědomují, ale mít těžšího soupeře mohlo by se nám to vymstít. Za výhru jsme ale rádi”

Zdroj ohlas trenéra: hodoninsky.denik.cz