Bzenec slaví první domácí výhru v divizi

Fotbalisté Bzence se dočkali a konečně před vlastními diváky zvítězili. Stalo se tak až na třetí pokus, když si poradili se Žďárem nad Sázavou 3:1. O branky vítězů se podělili Horňák, Kasala a Pyclík. Slovan se po třetí výhře v sezóně drží ve středu tabulky na sedmé pozici.

Divize – 6.kolo

Slovan Bzenec – Žďár nad Sázavou 3:1 (2:0)
Branky: 35´ Horňák, 43´ Kasala, 90´ Pyclík – 60´ Nedvěd. Rozhodčí: Silný – Zaoral, Koláček. ŽK: Pyclík – Bureš, Vomela, Wasserbauer. Diváci: 198

Bzenec: Mrkvica – Mokrý (68´ Hudec), Chromeček, Perucha, Šmahaj, Peš (90´ Zůbek), Horňák, Reška, Pyclík, Kasala (90´ Mlýnek), Košut

Ždár n/Sáz.: Hajný – Bureš, Machatka (79´ Jurnečka), Vomela, Nedvěd, Russ (70´ Trojánek), Mašek, Sodomka (79´ Ločárek), Wasserbauer, Veselý, Vopršal

Nováček divizní soutěže ze Bzence už dokázal v soutěži dvakrát zvítězit, ale vždy na hřišti soupeře. Až třetí domácí utkání bylo Slovan vítězné.

Ždár v posledních třech kolech získal pouze jeden bod a jihu Moravy nebyl favoritem. Na úvodní branku se čekalo něco málo přes půl hodiny a Horňák poslal domácí tým do vedení.

Do kabin odcházel Bzenec s náskokem dvou branek, o ten druhý se krátce před přestávkou postaral Kasala. Po přestávce si domácí hlídali vybudovaný náskok, přesto se Žďáru podařilo snížit.

T-shock

Po hodině hry vykřesal pro hosty šanci na bodový zisk Nedvěd. Slovan však dobře bránil a vyrovnat soupeři nedovolil.

Definitivní pojistka přišla v poslední minutě hry. Konečnou podobu výsledku dal Pyclík a ztvrdil první domácí vítězství pro bzenecké fotbalisty.

Žďár zaznamenal čtvrtou porážku v sezóně a zůstal na 13. místě, Bzenec výhrou potvrdil bod z Polné a je sedmý.

You may also like...