Bzenec vylepšuje postavení v divizi

Dnešní svátek byl taktéž ve znamení předehrávky 13. kola MSD-D, kdy vyzval Bzenec hráče Bystřice nad Pernštejnem. Zbytek kola se dohrává o víkendu, budeme Vás informovat samozřejmě o výsledcích celků z Hodonínska, v tomto případě samotného Hodonína, který v minulém kole poprvé po remíze ztratil body.

MSD-D – 13.kolo

Bystřice nad Pernštejnem – Bzenec 1:2 (0:0)
Branky: 82´Mezník – 23´Kasala, 42´Zůbek Rozhodčí: Ságl Petr – Nováček Ivo, Fabeš Roman Delegát: Šoukal Roman ŽK: Veselý – Lysoněk, Petrucha, Horňák Diváci: 100

Bystřice: Němeček – Mitáš, Čech (64´Mezník), Zbytovský, Z. Sklenář, Adamec, Blaha (46´Svoboda), Malý, R. Sklenář, Padrtka, Šponar (46´Veselý)

Bzenec: Kůřil – Chromeček, Lysoněk, Petrucha, Šmahaj (85´Hudec), Zůbek, Horňák, Reška (90´Mokrý), Kasala (75´Bábíček), Mlýnek, Košut

Bzenec zavelel k zisku dalších bodů hned v úvodu, nemohl to být nikdo jiný než zkušený střelec a kapitán Petr Kasala, který otevřel ve 22. minutě skóre.

Do přestávky to bylo již 2:0, autorem byl tentokrát bzenecký Zůbek, jenž se zasloužil chvíli před přestávkou o zvýšení náskoku.

T-shock

Na dlouho to vypadalo, že ani změny, které domácí udělali v sestavě k zisku bodům nepomohou. Bezprostředně po přestávce odstoupili Blaha a Šponar, jejich místa zaujali Svoboda a Veselý.

Dlouho dobu to vypadalo taktéž na zisk čistého konta pro bzeneckého brankáře Kůřil. Toto však změnila 82. minuta a branka domácích (Mezník), která dala šanci za zdramatizování průběhu utkání.

To se však nestalo a bzenečtí hráči si mohou cestu domů užít zvesela.

Mohlo by se vám líbit...