Čejč si poradil s rezervou Vacenovic

V sobotu dopoledne se s letošním ročníkem III.A třídy rozloučili fotbalisté Čejče v duelu s rezervou Vacenovic. Domácí tým v utkání jasně zvítězil a obsadil předposlední příčku.

III.A třída – 22.kolo

SK Čejč – SK Vacenovice B 4:0 (1:0)
Branky: 41´+54+63´ Bayer, 61´ Dohnálek. Rozhodčí: Kalivoda – Knotek. Bez ŽK. Diváci: 20

Čejč: Beděra – Rozkydal, Kučera, Kot, Dostál (85´ Konvička), Filásek, Bohun, Bayer, Koliba, Dohnálek, Kolařík

Vacenovice B: Broda – Spěvák, Šťastný, Miléř (46´ Holeček), Procházka, Ingr, Kordula, Brhel (46´ Frolec), Krist, Gasnárek, Nešpor

Duel dvou týmů ze spodní části tabulky již vlastně nic neřešil. Ani jeden z týmů už si svou pozici vylepšit nemohl, přesto nabídl čtyři branky.

Zápas se hrál v sobotu dopoledne a příliš diváků nepřitáhl. Dvacítka věrných sledovala vyrovnanou partii, kdy se dlouho čekalo na první gól.

Ten přišel v závěru prvního poločasu a těšil se z něj domácí Čejč. Bayer tedy jako první otevřel gólový účet.Po změně stran už se na další branky tak dlouho čekat nemuselo a domácí utkání brzy rozhodli. Tři góly se vešly do devíti minut.

Po necelých deseti minutách druhé půle přidal druhou trefu v utkání Bayer. Krátce po něm se střelecky prosadil také Dohnálek.

Definitivní podobu výsledku dal v 63.minutě opět Bayer a zkompletoval tak hattrick. Vacenovice sice v posledních dvou zápase nastřílely osm branek, ale tentokráte vyšly naprázdno.

Ani jednomu mužstvu se letošní sezóna příliš nevydařila. Čejč obsadil předposlední jedenáctou příčku, Vacenovice skončily o jedno pozici lépe.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...