Vracov otočil sobotní zápas proti béčku Dubňan

Druhou výhru za sebou si na své konto připsali fotbalisté Vracova. Sobotní zápas proti rezervě Baníku Dubňany museli otáčet, když po prvním poločase prohrávali 0:1. Nakonec z toho bylo vítězství 3:1 a posun v tabulce na druhé místo.

Duel týmů z horní poloviny tabulky vyzněl lépe pro domácí. Ti sice museli výsledek otáčet, ale nakonec si došli pro vítězství. Na první gól se čekalo do 29.minuty, kdy se prosadil Hoch a poslal Dubňany do vedení.

Náskok si Baník udržel až do přestávky. Vstup do druhé půle vyšel Vracovu na výbornou a dvěma góly výsledek otočil. Nejprve vyrovnal v 53.minutě Marek Žandovský a chvíli po něm obrat zařídil Loprais.

Během tří minut se domácím podařilo soupeři odskočit a rázem byli na koni oni. Dubňany už se ve zbytku zápasu střelecky nedokázaly prosadit a v závěru ještě jednou inkasovaly.

Pojistku za utkáním dal minutu před závěrečným hvizdem Otépka a pečetil výhru domácích na 3:1. Vracov se díky vítězství posunul na druhé místo, navíc má jedno utkání k dobru.

Dubňany mají odehrány všechny čtyři duely toho ročníku a se šesti body a vinou horšího skóre drží třetí místo.

SOBOTA 29.8.2020

III.A třída – 4.kolo

FC VRACOV – Baník DUBŇANY 3:1 (0:1)
Branky: 53´ Žandovský M., 56´ Loprais, 89´ Otépka – 29´ Hoch; Rozhodčí: Čikl; ŽK: Nygrýn – Dohnálek, Chludil; Diváci: 100

Vracov: Zálešák – Goliáš, Nygrýn, Říha, Mlček, Vrážel, Žandovský R., Svoboda, Loprais, Polanský, Macháček (Žandovský M., Gaspar, Knee, Ondříšek, Otépka, Velc)

Dubňany B: Malík – Měchura, Novák, Wagner, Ševčík, Albert, Hoch, Horný, Žurovec, Šalša, Dohnálek (Pluháček, Doruška R., Chludil, Silný, Skočík, Eremiáš, Doruška J.)

Zdroj: is.fotbal.cz, www.hodoninsky-fotbal.cz