Debakl hodonínského Nesytu s fotbalisty Vlkoše

Sobotní utkání mezi fotbalisty Nesytu Hodonín a Vlkoše přinesl devět branek. Všechny ale skončily v brance domácího výběru, který si tak připsal nevídaný debakl 0:9.

III.A třída – 4.kolo

Nesyt HODONÍN – Sokol VLKOŠ 0:9 (0:6)
Branky: 5´ Otruba B., 8´ Hlaváč, 14´+54´ Zálešák D., 26´+39´ Zálešák L., 37´ Špaček,  61´+65´ Slavíček. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Baják, Sládek – Otruba, Čada, Lunga, Valenta. Diváci: 50

Nesyt: Bureš – Ondrovčík, Toman, Cupák, Král, Baják, Valenta, Čepil, Vrbovský, Snášel, Chmelař (Flajsar, Sládek, Uřičář)

Vlkoš: Šohajda – Koplík, Špaček, Slavíček, Otruba B., Zálešák D., Čada, Fojtik, Hlaváč, Zálešák L., Klajba (Lunga, Vrána, Valenta, Šupa)

Vlkoš přijel do Hodonína v roli favorita a na hřišti to jen potvrdil, o devět branek se podělilo hned šest fotbalistů. Rozhodnuto bylo prakticky po čtvrthodině hry.

Skóre utkání otevřel Bronislav Otruba, který proměnil pokutový kop už v páté minutě. O tři minuty později zvyšoval Hlaváč na rozdíl dvou branek. Třetí trefu přidal ve 14.minutě David Zálešák.


Do však od Vlkoše ještě nebylo vše a do přestávky dokázal přidal ještě tři góly. Dvakrát se mezi střelce zapsal Luboš Zálešák a jednu branky vsítil Špaček.

Poločasový výsledek se zastavil na skóre 0:6. Po přestávce už se hosté nemuseli nikam hnát a jejich tempo poněkud polevilo, přesto ještě třikrát skórovali.

Svou druhou branku přidal v 54.minutě David Zálešák a následně se prosadil také dvakrát Slavíček, jehož branky dělily čtyři minuty.

Nesyt toho příliš neukázal a brankáře Šohajdu se mu překonat nepodařilo. Vlkoš po neúplných třech kolech disponuje nejlepším útokem i obranou a momentálně vede soutěž. Po nedělní dohrávce jej můžou sesadit Mikulčice, které budou mít odehrané všechny zápasy.

[team_standings id=”13492″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Zdroj: www.hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...