Divize D: Hodonín začne sezónu v Lanžhotě

Stejně jako loni i sezónu 2021/22 zahájí divizní fotbalisté Hodonína na hřišti Sokola Lanžhot. Skupina D zahajuje sezónu o víkendu 7.-8.srpna 2021 druhým kolem. Podzimní část soutěží končí dohrávkou 1.kola v termínu 30.-31.října 2021.

Hodonín po úvodním vystoupení v Lanžhotě přivítá na domácím hřišti Start Brno a následně pocestuje do Tasovic. V závěrečném kole podzimní části pak zamíří do Bystřice nad Pernštějnem.

Divize D 2021/22 – rozlosování podzimní části soutěže

2.kolo 08.08.2021 17:00

Lanžhot – FK Hodonín
Start Brno – Bystřice nad Pernštejnem
Tasovice – Polná
Humpolec – Velká Bíteš
Zbrojovka Brno B – Ždírec nad Doubravou
Stará Říše – MSK Břeclav
Žďár nad Sázavou – Havlíčkův Brod

3.kolo 15.08.2021 17:00

Havlíčkův Brod – Lanžhot
MSK Břeclav – Žďár nad Sázavou
Ždírec nad Doubravou – Stará Říše
Velká Bíteš – Zbrojovka Brno B
Polná – Humpolec
Bystřice nad Pernštejnem – Tasovice
FK Hodonín – Start Brno

4.kolo 22.08.2021 16:30

Lanžhot – Start Brno
Tasovice – FK Hodonín
Humpolec – Bystřice nad Pernštejnem
Zbrojovka Brno B – Polná
Stará Říše – Velká Bíteš
Žďár nad Sázavou – Ždírec nad Doubravou
Havlíčkův Brod – MSK Břeclav

5.kolo 29.08.2021 16:30

MSK Břeclav – Lanžhot
Ždírec nad Doubravou – Havlíčkův Brod
Velká Bíteš – Žďár nad Sázavou
Polná – Stará Říše
Bystřice nad Pernštejnem – Zbrojovka Brno B
FK Hodonín – Humpolec
Start Brno – Tasovice

6.kolo 05.09.2021 16:00

Lanžhot – Tasovice
Humpolec – Start Brno
Zbrojovka Brno B – FK Hodonín
Stará Říše – Bystřice nad Pernštejnem
Žďár nad Sázavou – Polná
Havlíčkův Brod – Velká Bíteš
MSK Břeclav – Ždírec nad Doubravou

7.kolo 12.09.2021 16:00

Ždírec nad Doubravou – Lanžhot
Velká Bíteš – MSK Břeclav
Polná – Havlíčkův Brod
Bystřice nad Pernštejnem – Žďár nad Sázavou
FK Hodonín – Stará Říše
Start Brno – Zbrojovka Brno B
Tasovice – Humpolec

8.kolo 19.09.2021 15:30

Lanžhot – Humpolec
Zbrojovka Brno B – Tasovice
Stará Říše – Start Brno
Žďár nad Sázavou – FK Hodonín
Havlíčkův Brod – Bystřice nad Pernštejnem
MSK Břeclav – Polná
Ždírec nad Doubravou – Velká Bíteš

9.kolo 26.09.2021 15:30

Velká Bíteš – Lanžhot
Polná – Ždírec nad Doubravou
Bystřice nad Pernštejnem – MSK Břeclav
FK Hodonín – Havlíčkův Brod
Start Brno – Žďár nad Sázavou
Tasovice – Stará Říše
Humpolec – Zbrojovka Brno B

10.kolo 03.10.2021 15:00

Lanžhot – Zbrojovka Brno B
Stará Říše – Humpolec
Žďár nad Sázavou – Tasovice
Havlíčkův Brod – Start Brno
MSK Břeclav – FK Hodonín
Ždírec nad Doubravou – Bystřice nad Pernštejnem
Velká Bíteš – Polná

11.kolo 10.10.2021 15:00

Polná – Lanžhot
Bystřice nad Pernštejnem – Velká Bíteš
FK Hodonín – Ždírec nad Doubravou
Start Brno – MSK Břeclav
Tasovice – Havlíčkův Brod
Humpolec – Žďár nad Sázavou
Zbrojovka Brno B – Stará Říše

12.kolo 17.10.2021 14:30

Lanžhot – Stará Říše
Žďár nad Sázavou – Zbrojovka Brno B
Havlíčkův Brod – Humpolec
MSK Břeclav – Tasovice
Ždírec nad Doubravou – Start Brno
Velká Bíteš – FK Hodonín
Polná – Bystřice nad Pernštejnem

13.kolo 24.10.2021 14:30

Bystřice nad Pernštejnem – Lanžhot
FK Hodonín – Polná
Start Brno – Velká Bíteš
Tasovice – Ždírec nad Doubravou
Humpolec – MSK Břeclav
Zbrojovka Brno B – Havlíčkův Brod
Stará Říše – Žďár nad Sázavou

1.kolo 31.10.2021 14:30

Žďár nad Sázavou – Lanžhot
Havlíčkův Brod – Stará Říše
MSK Břeclav – Zbrojovka Brno B
Ždírec nad Doubravou – Humpolec
Velká Bíteš – Tasovice
Polná – Start Brno
Bystřice nad Pernštejnem – FK Hodonín

Zdroj: fotbal.cz

You may also like...