Divizní Bzenec na hřišti Holešova gól nevstřelil

Na hřišti zachraňujícího se Holešova nedokázali fotbalisté Bzence střelecky prosadit a vraceli se domů bez bodů. Holešov zvítězil počtvrté v řadě před vlastními fanoušky.

Divize – 23.kolo

SFK ELKO Holešov – Slovan Bzenec 3:0 (1:0)
Branky: 24´ Olša, 53´ vlastní (Chromeček), 62´ Lomaka. Rozhodčí: Popelák – Kadlec, Zaplatilová. ŽK: Chudárek, Palík – Košut, Škodík, Šmahaj, Kasala, Mlýnek. ČK: 83´ Košut (Bzenec). Diváci: 250

Holešov: Janalík – Chudárek, Bačík, Čep, Roubalík (73´ Marek), Křenek (79´ Uruba), Polomík, Palík, Matulík (85´ Kotas), Olša, Lomaka

Bzenec: Kůřil – Mokrý, Košut, Škodík, Šmahaj, Zůbek, Horňák, Kasala, Mlýnek (60´ Reška), Petrucha (77´ Sasínek), Chromeček

Papírové předpoklady hovořily před zápasem ve prospěch Bzence, který byl na tom v tabulce o hodně lépe. V domácím prostředí však Holešov hraje velmi dobře a také to potvrdil.

Na úvodní branku se čekalo do 24.minuty, kdy se po rohovém kopu hlavou prosadil Olša. Už před tím mohli jít domácí do vedení, ale byl z toho pouze roh.

Také druhá branka padla po standartní situaci. Opět rohový kop, zmatky v bzenecké obraně a míč se od Chromečka dostal za záda brankáře Kůřila.

Za dalších deset minut přišla na polovině hřiště ztráta míče, domácí podnikli rychlý brejk a Lomaka zvyšoval na rozdíl tří branek.

V 83.minutě musel po druhé žluté kartě předčasně do sprch Košut. V deseti už Bzenec nedokázal nic vymyslet a kýžené branky se nedočkal.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 1.ŽK-NCH-zmaření slibně se rozvíjející akce soupeře držením v souboji o míč v nepřerušené hře. 2.ŽK-NCH-zmaření slibně se rozvíjející akce soupeře držením v souboji o míč v nepřerušené hře.

Holešov zvítězil doma počtvrté za sebou, naopak Slovan potřetí v řadě venku prohrál. Navíc podruhé za sebou na hřišti soupeře neskóroval.

Video ze zápasu

Mohlo by se vám líbit...