Bzenec doma roznesl Slavičín

Skvělé výsledky v dosavadní části FORTUNA MSD-D předvádí Bzenec, dnes však na svém hřišti přivítali svěřenci trenéra Škodíka aktuálně pátý Slavičín.

FORTUNA MSD-D – 24. kolo

Slovan Bzenec – FC TVD Slavičín 4:0 (2:0)
Branky:
3´ Škodík, 45´ + 81´ Zůbek, 49´ Kasala Rozhodčí: Fabeš Roman – Mička Adam, Ságl Petr Delegát: Bobek Josef ŽK: Šmahaj – Horáček, Zvoníček, Školník Diváci: 165

Bzenec: Kůřil – Mokrý, Chromeček, Košut, Škodík, Šmahaj, Zůbek, Horňák, Reška (85´ Petrucha), Kasala (82´ Pyclík), Mlýnek

Slavičín: Jelínek – Ondruš (46´ Žáček), Zvoníček (57´ Bartoš), Kocián, Horáček (74´ Salajka), Švach, Kříž, Mezírka, Kalus, Lukaštík, Školník

Bzenec se svého soupeře od začátku nezalekl, naopak domácí byli ti aktivnější a jejich úvodní tlak vyústil v branku Škodíka ve 3. minutě.

Diváci, kteří přišli k bzeneckému hřišti, se další branky dočkali až na konci první půle. Domácí hráč Tomáš Zůbek překonal brankáře Jelínka a bzenečtí mohli slavit podruhé.Bzenec vstoupil s vysokou aktivitou i do druhého poločasu, nejlepší střelec domácích Petr Kasala na sebe nenechal dlouho čekat a ve 49. minutě zvyšoval na 3:0.

Nad hřištěm Bzence se začaly stahovat mračna, stejně jako nad hráči Slavičínu, ti nebyli schopni překovánat domácí obranu a brankáře Kůřila.

Naopak do byli domácí, za které se prosadil opět Zůbek a svojí druhou brankou v závěru utkání upravil na konečných 4:0. Bzenec tak stále drží skvělé umístění, ktéré v závěru sezóny může ještě zlepšit.

Mohlo by se vám líbit...