Divizní soutěž odstartuje Bzenec na hřišti Všechovic

Stejně jako letos bude i následující sezónu hrát Slovan Bzenec divizní skupinu E. Nový ročník 2022/23 zahájí na hřišti Všechovic, ve druhém kole  přivítá na domácím hřišti nováčka soutěže SK Baťov.

Sezóna začíná víkendovým kole 6. a 7. srpna 2022, kdy Bzenec zajíždí do Všechovic. Podzimní část končí 13.kolem poslední říjnový víkend (29. a 30. října 2022).

DIVIZE E 2022/23 (rozlosování podzimní části soutěže)

1. kolo 6./7.8. 2022 

FK Šternberk – HFK Olomouc
TJ Skaštice – FC Vsetín
FK Šumperk – FK Kozlovice
SFK Elko Holešov – Zbrojovka Brno “B”
Tatran Všechovice – Slovan Bzenec
SK Baťov – Viktorie Přerov
FK Nové Sady – FC TVD Slavičín

2. kolo 13./14.8. 2022

HFK Olomouc – FC TVD Slavičín
Viktorie Přerov – FK Nové Sady
Slovan Bzenec – SK Baťov
Zbrojovka Brno “B” – Tatran Všechovice
FK Kozlovice – SFK Elko Holešov
FC Vsetín – FK Šumperk
FK Šternberk – TJ Skaštice

3. kolo 20./21.8. 2022

TJ Skaštice – HFK Olomouc
FK Šumperk – FK Šternberk
SFK Elko Holešov – FC Vsetín
Tatran Všechovice – FK Kozlovice
SK Baťov – Zbrojovka Brno “B”
FK Nové Sady – Slovan Bzenec
FC TVD Slavičín – Viktorie Přerov

4. kolo 27./28.8. 2022 

HFK Olomouc – Viktorie Přerov
Slovan Bzenec – FC TVD Slavičín
Zbrojovka Brno “B” – FK Nové Sady
FK Kozlovice – SK Baťov
FC Vsetín – Tatran Všechovice
FK Šternberk – SFK Elko Holešov
TJ Skaštice – FK Šumperk

5. kolo 3./4.9. 2022 

FK Šumperk – HFK Olomouc
SFK Elko Holešov – TJ Skaštice
Tatran Všechovice – FK Šternberk
SK Baťov – FC Vsetín
FK Nové Sady – FK Kozlovice
FC TVD Slavičín – Zbrojovka Brno “B”
Viktorie Přerov – Slovan Bzenec

6. kolo 10./11.9. 2022 

HFK Olomouc – Slovan Bzenec
Zbrojovka Brno “B” – Viktorie Přerov
FK Kozlovice – FC TVD Slavičín
FC Vsetín – FK Nové Sady
FK Šternberk – SK Baťov
TJ Skaštice – Tatran Všechovice
FK Šumperk – SFK Elko Holešov

7. kolo 17./18.9. 2022 

SFK Elko Holešov – HFK Olomouc
Tatran Všechovice – FK Šumperk
SK Baťov – TJ Skaštice
FK Nové Sady – FK Šternberk
FC TVD Slavičín – FC Vsetín
Viktorie Přerov – FK Kozlovice
Slovan Bzenec – Zbrojovka Brno “B”

8. kolo 24./25.9. 2022 

HFK Olomouc – Zbrojovka Brno “B”
FK Kozlovice – Slovan Bzenec
FC Vsetín – Viktorie Přerov
FK Šternberk – FC TVD Slavičín
TJ Skaštice – FK Nové Sady
FK Šumperk – SK Baťov
SFK Elko Holešov – Tatran Všechovice

9. kolo 1./2.10. 2022 

Tatran Všechovice – HFK Olomouc
SK Baťov – SFK Elko Holešov
FK Nové Sady – FK Šumperk
FC TVD Slavičín – TJ Skaštice
Viktorie Přerov – FK Šternberk
Slovan Bzenec – FC Vsetín
Zbrojovka Brno “B” – FK Kozlovice

10. kolo 8./9.10. 2022 

HFK Olomouc – FK Kozlovice
FC Vsetín – Zbrojovka Brno “B”
FK Šternberk – Slovan Bzenec
TJ Skaštice – Viktorie Přerov
FK Šumperk – FC TVD Slavičín
SFK Elko Holešov – FK Nové Sady
Tatran Všechovice – SK Baťov

11. kolo 15./16.10. 2022

SK Baťov – HFK Olomouc
FK Nové Sady – Tatran Všechovice
FC TVD Slavičín – SFK Elko Holešov
Viktorie Přerov – FK Šumperk
Slovan Bzenec – TJ Skaštice
Zbrojovka Brno “B” – FK Šternberk
FK Kozlovice – FC Vsetín

12. kolo 22./23.10. 2022

HFK Olomouc – FC Vsetín
FK Šternberk – FK Kozlovice
TJ Skaštice – Zbrojovka Brno “B”
FK Šumperk – Slovan Bzenec
SFK Elko Holešov – Viktorie Přerov
Tatran Všechovice – FC TVD Slavičín
SK Baťov – FK Nové Sady

13. kolo 29./30.10. 2022

FK Nové Sady – HFK Olomouc
FC TVD Slavičín – SK Baťov
Viktorie Přerov – Tatran Všechovice
Slovan Bzenec – SFK Elko Holešov
Zbrojovka Brno “B” – FK Šumperk
FK Kozlovice – TJ Skaštice
FC Vsetín – FK Šternberk

Zdroj: fotbal.cz

You may also like...