Šardice v Nenkovicích po přestávce kralovaly, nasázely sedm branek

Fotbalisté Nenkovic prohrály podruhé za sebou a znovu nedaly gól. Proti Šardicím vydrželi poločas, po změně stran se soupeř rozehrál a vstřelil sedm branek.

Okresní přebor – 24.kolo

Sokol Nenkovice – FK Šardice 0:7 (0:0)
Branky: 49´ Zicháček, 67´+74´+84´ Benešovský, 82´ Vacula, 87´ Kyněra P., 89´ Novotný. Rozhodčí: Horňáček. ŽK: Kovář, Pospíšil Dav., Pospíšil Dan., Raus – Zicháček. ČK: 59´ Pospíšil Dav. Diváci: 50

Nenkovice: Schöfr – Klíč, Černohorský Mich., Kováč, Hlaváč, Stehno, Pospíšil Dav., Kučera, Kuchař, Klimeš, Raus (Kellner, Černohorský Mar., Polášek, Pospíšil Dan., Vaverka, Polcr)

Šardice: Vinca – Vykouk, Kyněra P., Knoflíček, Benešovský, Zicháček, Riedl, Kovář, Hučko, Hála, Novotný (Brhel, Maruška, Kyněra M., Vacula)

Domácí tým vydržel s favorite držet krok pouze v prvním poločase, který divákům gólovou radost nepřinesl. Po přestávce už se otěží zápasů chopily Šardice a Nenkovice rozstřílely.

Úvodní gól padl v úvodu druhého poločasu a postaral se o ně hostující kapitán Zicháček. Během deseti minut se vyfauloval David Pospíšil a Nenkovice dohrávaly o deseti.

To Šardicím vyhovovalo a závěrečných dvacet minut bylo v jejich režii. Hattrickem se zaskvěl Benešovský a po jedné trefě přidali Vacula, Petr Kyněra a Novotný.

Pro Šardice to bylo páté vítězství v řadě a upevnění první příčky v tabulce. Nenkovice naopak podruhé za sebou nedaly gól, ale i přes porážku udržely páté místo.

[team_standings id=”4818″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...