Přestřelka v Nenkovicích, Kuchař dal čtyři góly

Mikulčice v Nenkovicích zaskočili domácí tým a po prvním poločase vedli o dva góly. Po přestávce se rozehrál Kuchař a jeho čtyři branky vedly k obratu.

Okresní přebor – 25.kolo

Sokol Nenkovice – Baník Mikulčice 6:4 (1:3)
Branky: 16´ Zálešák Matěj, 53´+55´+64´+85´ Kuchař, 72´ Válek V. – 4´+84´ Novák, 35´ Doza, 44´ Pochylý. Rozhodčí: Knotek – Riedl. ŽK: Šagát (Mikulčice). Diváci: 50

Nenkovice: Schöfr – Čenohorský, Válek V., Kováč, Pospíšil D., Kuchař, Zálešák Mat., Kopčil, Mikeska, Zálešák P., Válek P. (46´ Polcr)

Mikulčice: Novotný – Polák, Hubačka (10´ Šagát), Pitzinger, Doza, Šebestík, Sloboda, Novák, Jedlička (80´ Konečný), Pochylý, Anovčin

Zápas nabídl dva rozdílné poločasy. Stejně jako v prvním letošním zápase se z vítězství nakonec těšil domácí tým.

Baník šel do vedení už ve čtvrté minutě po gólu Nováka. Domácí však stačili brzy srovnat a po čtvrthodině to bylo 1:1.

Závěr poločase ale patřil Mikulčicím, kterým vrátil zpět ztracené vedení Doza a před odchodem do kabin vstřelil třetí branku Pochylý.Po změně stran se na staré dobré časy rozpomněl Kuchař a zavelel k obratu. Čtyřicetiletý kanonýr během deseti minut výsledek otočil ve prospěch Nenkovic.

Na tahu tak byl opět Baník, který musel zvýšit úsilí, aby s vývojem něco udělal. Domácí ale byli při chuti a pátou trefu přidal Viktor Válek.

Baník utkání dokázal zdramatizovat v 84.minutě, když snížil na rozdíl jednoho gólu Novák. Reakce však přišla záhy a Kuchař po další minutě přidal svůj čtvrtý gól.

Další drama už sokol nepřipustil a utkání dovedl do vítězného konce. Nenkovice v tabulce skončily na osmé příčce, Mikulčice obsadily šesté místo.

[league_table id=”971″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...