Duel posledních týmů pro Tvarožnou Lhotu

Ve III.C třídě se proti sobě postavily dva nejhorší týmy soutěže. Poslední Nová Lhota přivítala Tvarožnou Lhotu, který měla jedenácti bodový náskok. Zápas rozhodl hattrickem Ondřej Suchánek.

III.C třída – 17.kolo

FK Nová Lhota – Sokol Tvarožná Lhota 2:4 (1:3)
Branky: 15´ Mikéska Lukáš, 78´ Mikéska Adam – 10´+22´+75´ Suchánek, 31´ Páč. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: Vavrek, Pavlík (oba Nová Lhota). Diváci: 65

Nová Lhota: Holek – Lukšík, Kohůt, Kusek, Skalák, Malár P., Vavrek, Sidón (68´ Mikéska A.), Pavlík (75´ Malár T.), Mikéska L., Ficek

Tvar. Lhota: Hudeček – Kopunec, Vítek, Križan, Holec, Adamec (72´ Matyáš), Suchánek, Sporysz (63´ Bílík), Blata, Páč, Polášek (64´ Brhel)

Fotbalisté Nové Lhoty v soutěže paběrkují s nejhorším útokem i obranou a pouhými dvěma body se nacházejí na posledním místě.

Tvarožná na tom není o moc lépe, ale na předposledním místě měla náskok jedenácti bodů  a po dnešku si bilanci ještě vylepšila.

Na góly se moc dlouho nečekalo a už v desáté minutě šli hosté do vedení, trefil se Suchánek. Vyrovnání zařídil o pět minut později Lukáš Mikéska.

Do kabin si však hosté přinesli dvoubrankový náskok. Podruhé v zápase se prosadil Suchánek a třetí trefu přidal Páč.Ani po změně stran se obraz hry nezměnil a domácí měli k výhře hodně daleko. Čtvrthodiny před závěrečným hvizdem se potřetí mezi střelce zapsal Suchánek a hattrick byl na světě.

Chvíli po něm se ještě utkání zdramatizoval střídají Adam Mikéska, ale více už toho domácí fotbalisté nestihli a museli skousnout třináctou porážku v sezóně.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...