Petrov i Hrubá Vrbka za tři body, v Zarazicích se nehrálo

V neděli se v C skupině III.třídy hrály jen dva duely ze tří. V Zarazicích počasí zápas odložilo. Dopoledne uspěl favorizovaný Petrov a odpoledne pak i Hrubá Vrbka.

III.C třída – 7.kolo

Kordárna Velká n/Vel. B – Sokol  Petrov 2:4 (2:1)
Branky: 10´ Pavlica, 22´ Kurečka – 30´ Lončík, 56´ Šantavý, 61´ Benovič, 85´ Faltýnek. Rozhodčí: Kalivoda. ŽK: Lipár – Faltýnek, Palkovič. Diváci: 40

Domácí dokonale zaskočili hostujícího favorita a brzy se dostali do dvoubrankového vedení. Po brankách Pavlici a Kurečky vedla rezerva Velké nad Petrovem ve 22.minutě 2:0.

Do přestávky ale snížil Lončík a po změně stran lídr soutěže třemi góly výsledek otočil. Postupně se trefili Šantavý, Benovič a v závěru také Faltýnek.

FK Nová Lhota – Horňácko Hrubá Vrbka 0:2 (0:1)
Branky: 38´ Slovák, 70´ Bajko. Rozhodčí: Husár. ŽK: Vavrek (Nová Lhota). Diváci: 40

Hosté nastoupili do utkání opět bez Patrika Blažka a na jejich produktivitě to bylo znát. Přesto dokázali na hřišti posledního mužstva soutěže naplno bodovat.

Vítěznou branku vstřelil v prvním poločase Slovák, pojistku přidal po přestávce Bajko. Hrubá Vrbka si výhrou udržela čtvrtou příčku.

KEN Veselí n/Mor. – Sokol Těmice odloženo

Počasí zápas odehrát nedovolil. Kvůli nezpůsobilému terénu se utkání odehraje ve čtvrtek 28.září od 15:00 hodin.

[team_standings id=”4988″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]