Favorité nezaváhali a dál si drží odstup na předních místech

Čtyři duely se v sobotu odehrály ve III.A třídě. Rezervní týmy Mikulčic i Milotic nedaly svým soupeřům šanci a dál drtí konkurenci. Vracov uspěl ve Vacenovicích a Rohatec B pak ve Vlkoši.

III.A třída

Sokol Vlkoš – Slavoj Rohatec B 1:2 (0:0)
Branky: 53´ vlastní (Michalica) – 60+73´ Snášel. Diváci: 40

Duel dvou sousedů v tabulce vyzněl lépe pro béčko Rohatce. Vlkoš šel sice do vedení po vlastní brance Michalici, ale hosté dvěma góly Snášela vývoj utkání dokázali otočit.

SK Vacenovice B – FC Vracov 2:3 (1:1)
Branky: 29´ vlastní (Říha L.), 48´ Rupec – 27´ Kaiser, 46´+79´ Říha Lukáš. Diváci: 45

Hosty poslal do vedení Kaiser, krátce po něm zamířil do vlastní branky Říha a bylo srovnáno. V úvodu druhého poločasu Říha svoji chybu napravil a poslal Vracov znovu do vedení.

Vzápětí dokázal ještě Rupec vyrovnat, ale to bylo od domácích vše. Vítěznou branku si připsal deset minut před koncem Říha zajistil Vracovu tři body.


TJ Mikulčice B – SK Čejč 3:1 (2:1)
Branky: 15´ Poláček, 29´+89´ Kuchynka – 27´ Beděra. Diváci: 50

Vedoucí Mikulčice se proti Čejči ujali vedení Poláčkem. Za hosty vyrovnával Beděra, ale radost vydržela hostům pouze dvě minuty. Kuchynka vstřelil rozdílovou branku.

Domácí se museli strachovat o výhru až do závěrečných minut. V samém závěru přidal pojistku v podobě třetího gólu opět Kuchynka.

Nesyt Hodonín – FK Milotice B 0:4 (0:2)
Branky: 33´ Mikéska, 44´ Klvaň, 56´+61´ Snopek. Diváci: 60

Béčko Milotic na jaře ještě neprohrálo a zvládlo i druhý venkovní zápas. Základ pro výhru položili v prvním poločase branky Mikésky a Klvaně.

Po změně stran se dvakrát prosadil Snopek a favorit dotáhl zápas do vítězného konce. Na druhém místě ztrácí Milotice bod na první Mikulčice B.

[team_standings id=”4896″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...