Šardice se trápily s béčkem Mikulčic

Nečekané problémy měli v domácím prostředí fotbalisté Šardic s oslabenou rezervou Mikulčic. Ačkoliv výsledek tomu neodpovídá, Baník zápas odehrál pouze v deseti lidem a statečně vzdoroval. 

III.A třída – 13.kolo

FK Šardice – Baník Mikulčice B 4:1 (1:1)
Branky: 12´ Maruška, 73´ Riedl, 76´ Kolařík, 79´ Šprta – 41´ Kuchárek. Rozhodčí: Bittner. ŽK: Fučík, Hubačka (oba Mikulčice B). Diváci: 50

Šardice: Vinca – Kyněra, Benešovský, Zicháček, Riedl (71´ Čajka), Hučko (81´ Gebhart), Hála, Novotný, Maruška, Šprta, Kolařík (83´ Brhel)

Mikulčice B: Fučík – Zachara, Brablc, Král, Kuchárek, Kuchynka, Hubačka, Rech, Šebestík, Repka

Jelikož v jeden den hrálo A i B mužstvo Mikulčic, dával se kádr rezervy jen těžko dohromady. Baník tak na hřišti Šardic nastoupil jen se deseti hráči.

I přesto dokázal s favorizovaným týmem dlouho držet krok. Domácí se velmi brzy dostali do vedení, když skóre utkání otevřel už ve 12.minutě Maruška.

Šardice se poté dlouho nemohly prosadit a toho dokázali hosté využít, když krátce před přestávkou srovnal Kuchárek.Dlouho to vypadalo, že se rodí překvapení, ale nakonec zůstaly povinné body v Šardicích. Domácí zabrali a závěrečné čtvrthodiny rozhodli.

Tři góly v rozmezí šesti minut dali hostům pověstné KO. Vítěznou trefu zaznamenal Riedl a chvíli po něm se mezi střelce zapsali také Kolařík a Šprta.

Lídr soutěže tak stále zůstává s plným bodovým ziskem neohrožen na prvním místě, Mikulčice se drží v polovině tabulky.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...