Fotbalisté Vlkoše i v deseti přehráli Kněždub, kterému hrozí sestup

Program v Okresním přeboru otevřel sobotní dopolední duel mezi Vlkošem a Kněždubem. Hosté potřebovali bodovat, aby se udrželi ve hře o setrvání v soutěži. Celý druhý poločas navíc hráli v početní výhodě, ale čtyřikrát inkasovali a jsou krůček od sestupu do III.třídy.

Ještě loni hráli 1.B třídu, letos se Kněždub trápí a hrozí mu sestup do III. třídy. Sobotní utkání na půdě Vlkoše měli hostující fotbalisté dobře rozehrané, celý druhý poločas hráli v početní výhodě, přesto čtyřikrát inkasovali a prohráli 6:2. Vlkoš díky výhře poskočil na druhé místo, zatímco Kněždub bude čekat na zaváhání Žarošic.

Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, NCH-strčení do soupeře v přerušené hře ne nepřiměřenou silou.1 ŽK:V 8min hráč číslo 15 (Hlaváč Radek (88111983)) po faulu vstal a strčil do soupeře-udělena ŽK. 2 ŽK:Ve 42min hráč číslo 15 (Hlaváč Radek (88111983)) se zapojil do šarvátky hráčů po odpískaném faulu a v přerušené hře strčil do soupeře-udělena druhá ŽK.

SOBOTA 4.6.2022

Okresní přebor – 25.kolo

FK VLKOŠ – SOKOL KNĚŽDUB 6:2 (2:2)
Branky: 1´+55´+60´ Bílý, 32´ Otruba B., 51´ Vajgara, 86´ Zálešák D. – 6´+9´ Kábrt. Rozhodčí: Kotýk. ŽK: Otruba J., Hlaváč, Zálešák L., Kouřil – Durna, Grabec R. ,Neumann, Kábrt. ČK: 42´ Hlaváč (Vlkoš). Diváci: 57

Vlkoš: Osička – Otruba J., Koplík, Bílý, Ingr, Otruba B., Zálešák D., Čada T., Vajgara, Hlaváč, Zálešák L. (Slavíček, Kozák, Lunga, Menšík, Klajba, Dobrovský, Kouřil)

Kněždub: Buzayy – Neumann K., Chromeček Petr, Bíla, Durna, Grabec L., NEumann P., Chromeček Pavel, Grabec D., Chrenčík, Kábrt (Sasín, Skamelka)

Zdroj: is.fotbal.cz

You may also like...