Vracov doma ztratil dvoubrankový náskok

Fotbalisté Vracova nadějně rozehráli utkání okresního přeboru proti Svatobořicím. Po prvním poločase vedli 2:0, ale po změně stran utkání ovládl Spartak a pěti góly v řadě dokázal výsledek otočit.

Okresní přebor – 2.kolo

FC Vracov – SK Spartak Svatobořice/Mistřín 2:5 (2:0)
Branky: 38´ Kadleček, 43´ Mezihorák – 46´+ 50´ Šalša, 51´ Koch, 56´ Žandovský, 82´ Lunga Ladislav. Rozhodčí: Volf – Riedl , Kalivoda. ŽK: Říha (Vracov). Diváci: 120

Vracov: Novák – Kudlík T., Schwarzer, Mlček, Šona, Loprais, Říha, Mezihorák, Kocurek, Kadleček, Otépka (80´ Kudlík J.)

Svatobořice: Dvořák – Koch, Varmuža (85´ Vrtal), Šimeček (70´ Lunga L.), Pekárek, Michna, Žandovský (87´ Randis), Pazderka, Lunga D., Šalša (80´ Neduchal), Toman

Nepovedené utkání mají za sebou fotbalisté Vracova. V minulém kole dokázali vyhrát na hřišti soupeře, ale v domácím prostředí to nedokázali potvrdit.

První poločas se jim povedl, když v závěrečných minutách dvakrát udeřili. Kadleček a Mezihorák dali domácím do přestávky potřebný klid.

Ten se ale vytratil hned v úvodu druhého poločasu. Hned po rozehrání udeřil Šalša, který o pět minut později vstřelil i vyrovnávací gól, na který vzápětí navázal Koch a hosté poprvé vedli.

Vracov se z tohoto stavu nedokázal otřepat a inkasoval ještě dvakrát. V 56. minutě přidal čtvrtou branku hostů Žandovský a konečnou podobu výsledku dal střídají Ladislav Lunga.