Šlágr okresního přeboru zvládly lépe Svatobořice

Pokud chtěli hráči Agra udržet krok s lídrem soutěže, který doma zvítězil velkým rozdílem, museli bezpodmínečně vyhrát na půdě Svatobořic. To se jim však nepovedlo a pořadí na druhém až čtvrtém místě se zamotalo.

Okresní přebor – 13.kolo

Spartak Svatobořice/Mistřín – AGRO Vnorovy 2:1 (0:1)
Branky: 55´ Toman, 87´ vlastní (Motyčka) – 2´ Kočiš. Rozhodčí: Voříšek – Musil, Jahoda. ŽK: Koch, Varmuža – Motyčka. ČK: 85´Grabec (Vnorovy). Diváci: 200

Svatobořice: Dvořák – Koch (90´ Antoš), Varmuža (33´ Šimeček), Pekárek, Michna, Lunga, Pazderka, Baťa, Šalša (90´ Neduchal), Vrtal, Toman (82´ Kačer)

Vnorovy: Zubatý – Janda (64´ Svoboda), Grabec, Motyčka Jiří, Zachar, Motyčka Jan, Kočiš, Vyskočil, Bittner J., Bittner L. (70´ Studnička), Janoušek

Duel čtvrtého s druhým týmem tabulky, který se hrál v Šardicích, lépe rozehrály papírově favorizované Vnorovy. Hosté se už ve druhé minutě dostali do vedení, když skóre utkání otevřel Kočiš.

Dvě stovky diváků viděli zajímavý fotbal, jenž v první půli přinesl pouze jedinou branku a Agro si do druhého poločasu neslo hubený náskok.

T-shock

Jednobrankový náskok vydržel hostům jen do 55.minuty, kdy se o vyrovnání postaral Toman. Dlouho to vypadalo, že utkání skončí remízou, ale nakonec se ze tří bodů těšil domácí Spartak.

V 85.minutě musel předčasně do kabin hostující Grabec a domácím se podařilo přesilovku využít.

Červená karta během zápasu, Zmaření zjevné brankové možnosti soupeřova družstva.

Tři minuty před závěrečným hvizdem si míč do vlastní branky srazil hostující Motyčka a Svatobořice díky tomu otočily výsledek. Vnorovy už ve zbytku času vyrovnat nestačily a utkání tak skončilo velmi těsným výsledkem.

Díky tomu se Svatobořice udržely ve hře o přední příčky a na mužstva před sebou ztrácí pouhý bod.

Mohlo by se vám líbit...