Hattrick Rybníkáře zajistil béčku Velké nad Veličkou vítězství

Dopolední utkání ve III.C třídě nabídlo duel Domanína s rezervou Velké nad Veličkou a přineslo pět gólů. Úspěšnější byli hosté, kteří si odvezli výhru 2:3. Všechny branky padly již v pevním poločase a hattrickem se zaskvěl hostující Dominik Rybníkář.

Tabulkové postavení hrálo do karet hostům, kteří tak byli papírovým favoritem. Nakonec jim to vyšlo také na hřišti, i když dvakrát přišli o náskok.

Skóre zápasu otevřel v páté minutě Rybníkář – 0:1. Domanín však dokázal za dvě minuty srovnat a díky brance Poláška se začínalo o nuly – 1:1.

Zpět vrátil Velké vedení znovu Rybníkář, který se prosadil v 18.minutě – 1:2. Ani tento náskok nevydržel dlouho a za deset minut se skóre měnilo počtvrté, na 2:2 vyrovnával Daňhel.

Ještě do přestávky šla Velká potřetí v utkání do vedení, svou třetí brankou se o to postaral Rybníkář – 2:3. Jak se později ukázalo byl to gól vítězný, po změně stran už se střelecky ani jedno mužstvo prosadit nedokázalo.

Velká dokázala zvítězit potřetí v sezóně a posunula se na druhé místo tabulky, Domanín prohrál poprvé a drží se na osmém místě se ziskem čtyř bodů.

SOBOTA 5.9.2020

III.C třída – 5.kolo

Sokol DOMANÍN – Kordárna VELKÁ nad VELIČKOU B 2:3 (2:3)
Branky: 7´ Polášek, 28´ Daňhel – 5´+18´+34´ Rybníkář; Rozhodčí: Zima I.; ŽK: Kolluch – Čenák; Diváci: 100

Domanín: Vrablic – Klempíř Pavel, Klempíř Petr, Čevora, Kmenta, Kolluch, Polášek, Brož, Hrobař, Píštěk, Řepa (Kocourek, Trlida, Daňhel)

Velká n/Vel. B: Matyáš – Kohůt, Kučera, Slovák, Čenák, Rybníkář, Petrucha, Šácha, Pavlinec P., Miška, Pavlica (Koželuha, Melichárek, Pakan, Prachař, Pavlinec M.)

Zdroj: is.fotbal.cz, hodoninsky-fotbal.cz

You may also like...