Hladké výhry pro Šardice a Dolní Bojanovice

Čtyřmi sobotními duely pokračoval okresní přebor. Z první trojky zaváhaly pouze Nenkovice, který v Bojanovicích výsledkově propadly. Vítězství si naopak připsal lídr ze Šardic a jeden gól stačil ke třem bodům Žarošicím.

Okresní přebor – 9.kolo

SK Kostelec – Sokol Dambořice 0:3 (0:2)
Branky: 29´(PK) Maleňák, 31´ Hovězák, 75´ Luskač. Rozhodčí: Knotek – Voříšek. ŽK: Rotrekl (Kostelec). ČK: 89´ Blahynka (Kostelec). Diváci: 70

Hodové utkání v Kostelci domácím body nepřineslo. Dambořice o výhře rozhodli již po prvním poločase, kdy se dvakrát prosadily. Po půlhodince proměnil penaltu Maleňák a chvíli po něm skóroval také Hovězák.

Po přestávce už se trefil jen hostující Luskač. V závěru byl ještě vyloučen domácí Blahynka. Kostelec body nezískal, ale mohl se již plně věnovat hodové zábavě.

Červená karta během zápasu, Surová hra, kopnutí soupeře ze strany v nepřerušené hře v souboji o míč za použití nepřiměřené síly (faulovaný hráč utkání) dohrál

Baník Mikulčice – SK Žarošice 0:1 (0:1)
Branka: 28´ Vágner. Rozhodčí: Horňáček – Lipár. ŽK: Vacenovský M. (Mikulčice). Diváci: 30

Jediná přesná trefa rozhodla duel v Mikulčicích. O výhře Žarošic rozhodl po necelé půlhodině hry Vágner. Na další góly čekala třicítka diváků marně.


FK Dolní Bojanovice – Sokol Nenkovice 5:0 (2:0)
Branky: 8´+18´+70´ Kuchyňka, 73´ Siwiec, 86´ (PK) Půlkrábek. Rozhodčí: Rybecký – Sedlář, Dufek. ŽK: Kuchyňka – Schöfr, Kováč, Bayer, Raus. Diváci: 80

Výsledek vypadá jednoznačně, ale Bojanovice zápas rozhodly až v posledních dvaceti minutách. Po osmnácti minutách přesto vedli o dva góly, když se dvakrát prosadil Kuchyňka. Hosté odpor nekladli a za celý zápas se střelecky neprosadili.

Po změně stran završil hattrick Kuchyňka, krátce po něm skóroval Siwiec a výsledek zpečetil úspěšnou penaltou Půlkrábek. Nenkovice i přes vysokou porážku drží stále třetí místo.

FK Šardice – Družba Bukovany 6:0 (2:0)
Branky: 3´+71´Kyněra, 35´+50´+86´(PK) Zicháček, 51´ Šprta. Rozhodčí: Zámečník – Kalivoda. ŽK: Chromý (Bukovany). Diváci: 300

Výborná návštěva sledovala duel Šardic a Bukovan. Lídr soutěže znovu nezaváhal a svého soupeře doslova zničil. První poločas nabídl pouze dvě branky, když se trefili Kyněra a Zicháček. Po přestávce se domácí prezentovala dalšími přesnými zásahy.

Zicháček si do statistik připsal hattrick, Kyněra přidal svou druhou branku a jednou se prosadil také Šprta. Šardice dál vládnou okresnímu přeboru o čtyři body před Žarošicemi.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...