Nejvyšší výhru kola v OP zaznamenaly Šardice

Osm branek nabídl duel okresního přeboru mezi Kostelcem a Šardicemi. Nováček soutěže se po pomalejším začátku rozjíždí a začíná soupeře znovu válcovat. Čtyři góly vstřelil Doležal.

Okresní přebor – 3.kolo

SK Kostelec – FK Šardice 2:6 (1:3)
Branky: 18´ Hýbl, 83´ Borkovec – 2´+21´+29+89´ Doležal, 65´+85´ Vacula. Rozhodčí: Kalivoda. ŽK: Kotásek (Kostelec). Diváci: 150

Kostelec: Hudec – Kučera Z., Borkovec, Kučera T., Hýbl, Rotrekl, Kvaltin F., Mukenšnábl, Dobeš, Kvaltin J., Kotásek

Šardice: Vinca – Kyněra, Knoflíček, Benešovský, Zicháček, Doležal, Hála, Posolda, Maruška, Šprta, Vacula

Fotbalisté Šardic byli po postupu pasováni do role jasného favorita soutěže. Úvod soutěže měli sice slabší, ale po remíze v Radějově a výhře nad Ždánicemi se nyní zdá se rozjíždějí.

Kostelec nezastihl začátek sezóny v nějaké výrazné formě, přišly porážky od Bojanovic (1:4) i Svatobořice (1:6) a po dnešku to byl další debakl.

Ve druhé minutě otevřel skóre hostující Doležal, domácí reagovali v 18.minutě vyrovnávací trefou Hýbla.

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a další dva góly Doležala ve 21. a 29.minutě stanovily poločasový výsledek na 1:3 pro Šardice.


Favorizovaní hosté se po přestávce nikam nehnali a ve druhé polovině přidali také nějaké branky. V 65.minutě přidal čtvrtou branku Vacula.

Sedm minut před koncem snižoval k radosti domácích příznivců Borkovec. Poslední slovo měli opět hosté.

Druhou trefou se prezentoval Vacula, který se trefil v 85.minutě a v samém závěru přidal svůj čtvrtý gól Doležal.

Šardice si snadno dokráčely za druhou výhrou v sezóně a usadily se na třetím místě tabulky. Kostelec zůstal na samém dně a je poslední.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

You may also like...