Kozojídky stále neporaženy, vyhrály 4:0

V nedělním dopoledním programu Okresního přeboru byl jediný zápas, ovšem ten měl být ozdobou celé neděle, jelikož se v něm utkaly první a dosud neporažené Kozojídky s aktuálně druhým týmem OP ze Svatobořic.

Okresní přebor – 6. kolo

SK KozojídkySpartak Svatobořice/Mistřín 4:0 (1:0)
Branky: 8´ + 47´+61´Březina, 82´Nekarda. Rozhodčí: Zíma – Moravčík, Hlavinka. ŽK: Březina – Koch. Diváci: 200                                                                                                                              

Kozojídky: Grombíř – Hrbek, Gloza, Slovák, Nekarda, Bančák, Březina (87´Červenka), Hanzelka (68´Vítek), Kurečka, Fury (83´Špiruda), Matuška

Svatobořice: Dvořák – Koch (83´Neduchal), Varmuža (71´Žandovský), Šimeček (58´L. Lunga), Pekárek, Michna, Hajný, Pazderka, Baťa (62´Kačer), Šalša, J. Lunga

Bohatý nedělní fotbalový program otevřel již v 10:00 zápas Okresního přeboru mezi týmy Kozojídek a Svatobořic. Skóre souboje dosud neporažených Kozojídek a druhého týmu OP otevřel domácí Březina již v 8. minutě, to bylo ovšem z první půle co se týká branek vše.

Kapitán domácích Ondra Březina se prosadil ihned po změně stran, když ve 47. minutě překonal hostujícího brankáře Dvořáka. Půl hodinu před koncem mohl domácí kapitán jásat znovu, když zkompletoval hattrick.

T-shock

Svatobořice se gólově nezmohli na odpor a ještě jednou inkasovali zásluhou gólu Roberta Nekardy z 82. minuty.

Před zraky 200 diváků tak domácí hráči zvládli souboj o první místo, upevnili si tak vedení v OP a po 6. kole jsou stále neporaženým týmem, navíc dokázali v každém z dosavadních 6. kol zvítězit.

Mohlo by se vám líbit...