Hodonínský Šturma převzal pásku a zajistil remízu

Po remíze Hodonína ve Slavičíně, čekalo svěřence trenéra Komňackého další náročný zápas, hodonínští hráči doma hostili druhé Rosice.

MSD-D – 13.kolo

FK Hodonín – Rosice 2:2 (1:1)                                                                                           Branky: 17´+ 80´(PK) Šturma – 24´Drbal, 59´Kugler Rozhodčí: Vejtasa Simon – Vostrejž Ivan, Líkař Petr Delegát: Volf Rudolf ŽK: Petráš, Kyselka, Paděra – Zádrapa, Kršák, Kugler, Malata, Drbal, Šíp, Kratochvíl ČK: 85´Šíp Diváci: 450

Hodonín: Petráš – Konečný, Kyselka, Paděra, Bartoš, Hesek (74´Voříšek), Šturma, Červinek, Holešinský, Fojtík, Masaryk

Rosice: Zádrapa – Vítámvás, Kršák, Vaněk, Kugler, Havlásek, Černý, Malata, Drbal, Novotný (74´Kratochvíl), Šíp

Zajímavý zápas shlédlo dnes odpoledne 450 diváků v Hodoníně, domácí se museli obejít bez kapitána Polácha, jenž byl nucen minulé utkání střídat. Kapitánskou pásku po něm přezval Zdeněk Šturma a vyplatilo se. Právě zmíněný kapitán domácích otevřel gólový účet utkání po 17 minutách.

Radost domácích příznivců nevydržela dlouho, postaral se o to Pavel Drbal, který překonal domácího brankáře v probíhající 24. minutě.

Domácí, ani hosté se již nedokázali v prvních 45 minutách prosadit, tudíž odcházeli do šaten za vyrovnaného stavu.

T-shock

Zajímavý druhý poločas nabídl taktéž brankové příležitost a proměněné šance, o tu první se postaral Michal Kugler, zajistil vedení pro Rosice, které tak měli dobrou výchozí pozici pro smazání náskoku Hodonína v tabulce.

Ovšem novopečený kapitán Hodonína udeřil opět, 10 minut před koncem upravil Zdeněk Šturma stav utkání na 2:2, hodonínští hráči mohli chtít ještě víc, neboť v 85. minutě byl po druhé žluté vyloučen hostující Šíp:

“Červená karta během zápasu, Druhé napomenutí během utkání, 70.min – 1.ŽK – NCH – zmaření slibně se rozvíjející akce držením soupeře za ruku v nepř.hře. 85.min – 2.ŽK + ČK – NCH – bezohledné vražení do soupeře v nepřerušené hře v souboji o míč.”

Početní výhodu již nedokázali domácí hráči přetavit ve vítězství, ve druhém utkání v řadě tak berou “pouze” bod.