Hodonín neproměňoval šance a prohrál v Otrokovicích

Další přípravný zápas mají za sebou fotbalisté divizního Hodonína. Oproti původnímu plánu zamířili do Otrokovic, kde se utkali na přírodní trávě s posledním týmem MSFL – Viktorií Otrokovice.

Spousty neproměněných šancí na obou stranách nabídl páteční přípravný duel mezi Otrokovicemi a Hodonínem. Ten se namísto umělé trávy v Hodoníně odehrál na přání soupeře v Otrokovicích na přírodní trávě.

První půle góly nepřinesla, ty přišly na řadu až po přestávce. Skóre zápasu otevřel po hodině hry domácí Berger, který hlavičkou překonal hodonínského brankáře. O pět minut později přidal druhou branku Otrokovic přesnou ranou k tyči Vychodil.

Hodonín mohl snížit z pokutového kopu, ale ten hosté proměnit nedokázali. Přesto se nakonec branky Hodonín dočkal, když se v 84.minutě snížil Mazuch. V závěru pak nebyl hostům uznán gól, který padl z postavení mimo hru a zápas tak skončil těsnou výhrou Viktorie.

V dalším přípravném zápase se hodonínští fotbalisté představí na hřišti Uherského Brodu, kde nastoupí proti Bzenci. Hrát se bude v sobotu 5.3.2022 od 11:00 hodin.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Pátek 25.2.2022 (hřiště Otrokovice)

VIKTORIA OTROKOVICE – FK HODONÍN 2:1 (0:0)
Branky: 60´ Berger, 65´ Vychodil – 84´ Mazuch

SESTŘIH ZÁPASU

Zdroj: youtube kanál FK HODONÍN

You may also like...