Hodonín již nemá osud MSD-D ve svých rukou

Hodonín nadále pokračoval ve svém snažením za ziskem prvenství ve FORTUNA MSD-D. Nyní přijel do Hodonína celek Polné.

FORTUNA MSD-D – 25. kolo

FK Hodonín – TJ Slavoj Polná 1:1 (0:1)
Branky: 73´ Čambal – 11´ Kavka Rozhodčí: Švehla Marek – Sedláček Tomáš, Zaplatilová Jana Delegát: Peřinka Jiří ŽK: Polách, Bartoš – Klíma, Fadrný, Benda Diváci: 250

Hodonín: Lupač – Konečný, Paděra, Bartoš, Šturma, Sasín (63´ Čambal), Červinek, Holešinský, Fojtík, Masaryk (82´ Dovhanyuk), Polách

Polná: Skočdopole – Holub (67´Holub), Haala (76´Kubec), Čížek, Benda, Kavka, Fadrný, Kučera, Válek (86´ Trombelli), Klíma, Zábrodský

Domácí vstoupili do utkání o poznání aktivněji, však branka do sítě hostujících hráčů z Polné z toho nebyla. Naopak na druhé straně se museli hráči Hodonína sklonit, v 11. minutě dokázal vstřelit branku Kavka, která znamenala vedení 0:1 pro Polnou a obrovský tlak na Hodonín, jelikož náskok na druhý Uh. Brod byl před dnešním utkáním stále jen bod.

Snaha domácích o zvrat utkání přicházela na zmar, hráči Hodonína po půl hodině vyzkoušeli pozornost brankáře Polné a následně z dorážky Tomáš Polách vyztužení brankové konstrukce.

A tak když své šance nedokázali proměnit hráči Polné, odcházelo se v Hodoníně do šaten za stavu 0:1.Hodonín pokračoval ve svojí aktivitě, když i většinu druhé půle držel míč na svých kopačkách. Střídání trenéra Komňackého vyšlo perfektně, Lukáš Čambal potřeboval sotva 9 minut na hřišti ke skórování a vykřesání naděje pro domácí. Další šance však na straně Hodonína branky nepřinesly a tak mohli udeřit hosté, avšak Bendův pokus jen proskákal kolem pravé tyče hodonínské branky.

Krušnými momenty však skončil zápas po hvizdu hlavního sudího, který k nelibosti domácích přišel přesně v 90. minutě, bez nastavení. Okamžitá reakce na sebe nenechala dlouho čekat a rozhodčímu Švehlovi se seběhl hlouček hráčů domácích, včetně kapitána Polácha, který vehementně argumentoval rozhodčím až po příchod do útrob stadionu.

Hodonín nyní nemá osud FORTUNA MSD-D ve svých rukou, Uherský Brod si totiž poradil doma s Vrchovinou 1:0 a předskakuje dosavadního lídra.

Mohlo by se vám líbit...