Hodonín v divizním šlágru porazil druhou rezervu Zbrojovky Brno

V sobotním šlágru divize D přivítali fotbalisté Hodonína, na hřišti v Šardicích, druhý tým tabulky – Zbrojovku Brno B. Utkání mohlo hodně napovědět, který tým bude dál směřovat za postupem do třetí nejvyšší soutěže. Hodonín v zápase zvítězil 2:0 a zvýšil náskok před svým soupeřem na devět bodů.

Šlágrem prvního s druhým se v sobotu dopoledne otevřel program v divizi D. Lídr z Hodonína přivítal v azylu v Šardicích druhou rezervu brněnské Zbrojovky. Na první branku se čekalo pouze čtvrthodinu, kdy skóre otevřel hodonínský Pospíšil. Hubený náskok si domácí výběr přenesl až do druhé půle.

Druhou branku domácích vstřelil po necelé hodině Holek, který úspěšně proměnil pokutový kop. Další šance už zůstaly nevyužity a Hodonín tak vybojoval důležité tři body a výrazně nakročil za vysněným postupem do MSFL.

SOBOTA 23.4.2022

Divize D – 19.kolo

FK HODONÍN – ZBROJOVKA BRNO “B” 2:0(1:0)
Branky: 15´ Pospíšil, 59´(PK)  Holek; Rozhodčí: Silný – Vejtasa, Pospíšil; Delegát: Hulcký; ŽK: Jáger, Sukup, Petráš – Šmíd, Němec, Gerneš, Kohoutek, Banda; Diváci: 450

Hodonín: Petráš – Helísek, Dressler, Sukup, Švantner, Pospíšil (27´ Jáger (90´ Malacka)), Holek, Bohun, Langer (90´Žák), Raisigl (88´ Sasín), Dunda

Brno B: Formánek – Němec (73´ Kotásek), Kamenský (67´ Purrini), Šmíd (85´ Vyletel), Mach, Hlavica, Kryštůfek, Matula, Gerneš, Štěpanovský, Kohoutek (85´ Banda)

SESTŘIH ZE ZÁPASU

Zdroj: is.fotbal.cz; tvcom.cz

You may also like...