Hodonín veze z Vysočiny tři body a drží se popředí tabulky

Ve 26.kole zavítali fotbalisté Hodonína na Vysočinu, kde se v Novém Městě na Moravě utkali s dvanáctým týmem tabulky SFK Vrchovina. Na góly si diváci museli počkat až do poslední čtvrthodinky utkání. Hostům vítězství zařídili střelci Langer a Glushach.

Hostující výběr potvrdil roli papírového favorita a z Vysočiny odvezl všechny body. Bezbrankový stav vydržel až do 76.minutě, kdy se trefil Langer. O šest minut později přidal druhou trefu Hodonína Glushach a jelikož se Vrchovina ve zbytku zápasu nedokázala střelecky prosadit tři body zamířili na jih Moravy.

V dalším kole se Hodonín představí na domácím trávníku, když přivítá v sobotu 6. května 2023 od 16:30 soupeře SK Hranice.

SOBOTA 29.4.2023

MSFL – 26.KOLO

SFK VRCHOVINA – FK HODONÍN 0:2 (0:0)
Branky: 76´ Langer, 82´ Glushach. Rozhodčí: Dedek – Proske, Švehla – Schneider. Delegát: Boček. ŽK: Hekerle – Bobčík. Diváci: 256

Vrchovina: Šmída – Bača (79´ Jícha), Hekerle (89´ Vašíček), Novotný, Duda, Vacek, Nečas, Svoboda, Ráliš, Šteffl (89´ Hlaváč), Matulka (79´ Boušek)

Hodonín: Petráš – Glushach (89´ Mazuch), Bohun, Kyselka, Langer, Sukup, Raisigl (69´ Jáger), Bobčík, Dunda, Holek, Burac (78´ Pernica)