Hodové utkání v Nenkovicích přineslo sedm branek v síti Lipova

Sobotní dopoledne nabídlo v Nenkovicích duel domácího Sokolu a Lipova. Netradiční čas svědčil domácímu výběru, který svému soupeři nadělil sedm branek a připsal si první letošní výhru.

OKRESNÍ PŘEBOR – 2.KOLO

SOKOL NENKOVICE – FC LIPOV 7:0 (3:0)

Branky: 10´ Hála, 24´ Válek, 44´+47´+76´ Stehno, 52´ Kučera Z., 86´ Černohorský Martin. Rozhodčí: Zima J. -Hlavinka, Hlaváč. Bez ŽK. Diváci: 80

SESTAVY

Nenkovice: Schöfr – Klíč, Černohorský Michal, Kučera Z., Hlaváč, Stehno, Pospíšil David, Válek, Kuchař, Raus, Hála (Černohorský Martin, Fiala, Pospíšil Daniel, Kučera M., Polcr, Vaverka, Kellner)

Lipov: Masaryk – Čerešňák R., Čerešňák T., Mlýnek J., Dohnal, Karásek, Urbánek, Maňák, Mlýnek R., Kučera T., Machálek (Halíček, Škopík, Dobrovský, Matula, Vavrek, Soviš)

REPORT ZE ZÁPASU

Ani jednomu mužstvu úvodní kolo nevyšlo. Lipov hrál doma s Petrovem bez branek, Nenkovice pak prohrály v Hovoranech.

Začátek zápasu byl v Nenkovicích netradiční, začínalo se hodinu před polednem. Důvodem byly hodové slavnosti, které po utkání mohly vypuknout naplno.

Domácí šli do vedení v desáté minutě, kdy se poprvé v novém dresu trefil Hála. Po čtvrthodině přidal druhou branku Nenkovic Válek a poločasový výsledek stanovil Stehno.

Zatímco domácí fotbalisté byli při střelecké chuti, hosté se trápili a ani ve druhém utkání sezóny se nedokázali brankově prosadit.

V úvodu druhé půle podruhé přesně zamířil Stehno, kterého po chvíli napodobil také Zdeněk Kučera a rázem to bylo o pět branek.

V 76.minutě se diváci dočkali hattricku, když potřetí prostřelil hostujícího brankáře Stehno. Tečku za zápasem dal pět minut před koncem Martin Černohorský, který uzavřel na konečných 7:0.

Nenkovice odčinily porážku z úvodního kola a slaví první tři body. Lipov znovu nedokázal vstřelit gól a nyní ani nebodoval.

[team_standings id=”9421″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]