Hraje se o víkendu – program a výsledky (7.-9.srpna 2020)

Přinášíme program a výsledky mistrovských soutěží hraných ve dnech 7.-9.srpna 2020. První kolo podzimní části startuje již v pátek, hraje se divize, kraj i okres.

Pátek 7. srpna 2020

OKRESNÍ PŘEBOR

SK Svatobořice – FK Hovorany 2:1 (1:0) – více k zápasu
Branky: 6´+89´ Kačer – 54´ Stehlík Roman; Diváci: 80

III.B TŘÍDA

Kovo Ždánice B – Sokol Žádovice 1:2 (0:2) – více k zápasu
Branky: 76´ Lánc – 37´ Kůřil R., 44´ Smolák Ad.; Diváci: 40


Sobota 8. srpna 2020

DIVIZE – E

TJ Skaštice – Slovan Bzenec 1:4 (0:3) – více k zápasu
Branky: 80´ Glozyga – 9´+28´ Kasala, 19´ Čech, 90´ Venclík; Diváci: 264

III.A TŘÍDA

Baník Dubňany B – FK Milotice B 4:2 (3:1)
Branky: 15´(PK)+18´+73´ Žurovec, 20´ Šalša – 22´ Novák, 79´(PK) Grufík; Diváci: 150

III.B TŘÍDA

Sokol Sobůlky – Slavoj Moravany 1:4 (0:0)
Branky: 46´ Bátora – 53´ Fojtík, 73´+75´ Vlachovský, 83´ Otáhal; Diváci: 50

KRAJSKÝ PŘEBOR 

FK Mutěnice – Olympia Ráječko 3:0 (0:0)
Branky: 59´ Maršálek H., 60´ Maršálek J., 65´ Holešinský; Diváci: 130

Baník Ratíškovice – Tatran Bohunice 1:4 (0:3)
Branky: 60´ Marcián – 17´ vlastní (Konečný), 31´ Ullman, 45´+84´ Ševčík; Diváci: 300

1.A TŘÍDA, SK. B

FC Veselí nad Moravou – MFK Vyškov B 3:1 (2:0)
Branky: 4´+50´ Vaďura, 43´ Šebesta – 83´ Hudec; Diváci: 120

1.B TŘÍDA, SK. C

FC Kyjov 1919 – SK Uhřice 3:0 (1:0)
Branky: 13´ Dufek, 77´ Hynčica, 81´ Bartoň M.; Diváci: 120

SK Vacenovice – Baník Šardice 2:0 (1:0)
Branky: 42´+85´ Ševčík; Diváci: 250


Neděle 9. srpna 2020

DIVIZE – D

Sokol Lanžhot – FK Hodonín 0:0
ČK: 61´ Mikúšek, 90´ Královič (oba Lanžhot); Diváci: 650

1.A TŘÍDA, SK. B

Dubňany – Rakvice – ZRUŠENO (Rakvice odstoupily ze soutěže)

FK Milotice – Kordárna Velká nad Veličkou 3:1 (2:1)
Branky: 9´ Vaško, 42´ Doležal, 88´ Holub – 45´ Valášek; Diváci: 250

Slavoj Rohatec – Sokol Hroznová Lhota 0:4 (0:2)
Branky: 10´ Falešník, 45´ Lipčík, 48´ Škopík, 61´ Červenka; Diváci: 240

1.B TŘÍDA, SK. C

SK Kozojídky – Sokol Tvrdonice 3:2 (1:2)
Branky: 4´ Pollák, 55´(PK) Hrbek, 83´ Vítek – 18´+36´ Dujsík; Diváci: 150

Strážnice – Charvátská Nová Ves 1:2 (0:2)
Branky: 90´ Helísek – 17´ Diviš, 22´ Kuřil; Diváci: 100

Kovo Ždánice – Sokol Kněždub 5:3 (4:1)
Branky: 12´ Doupovec, 13´+16´+40´ Snášel, 75´ Krejča – 37´ vlastní (Kludák), 60´ Durna, 88´ Grabec D.; Diváci: 150

FK Valtice – FK Blatnice 5:0 (4:0)
Branky: 14´+90´ Halčišák, 17´ Horčička, 41´+44´(PK) Barvíř); Diváci: 120

OKRESNÍ PŘEBOR

Sokol Dambořice – Družba Bukovany 2:2 (2:1)
Branky: 4´ Čujan, 36´(PK) Daněček – 10´ Víšek, 73´ Vašíček M.; Diváci: 200

FC Lipov – TJ Mikulčice 2:0 (0:0)
Branky: 76´ Čerešňák M., 83´ Halíček; Diváci: 50

SK Dolní Bojanovice – SK Žarošice 2:0 (1:0)
Branky: 24´ Bohun P., 57´Siwiec ; Diváci: 100

TJ Starý Poddvorov – Sokol Vlkoš 0:5 (0:3)
Branky: 7´+66´ Bílý, 17´ Slavíček, 33´ Otruba J., 89´ Čada M.; Diváci: 150

Agro Vnorovy – Sokol Nenkovice 3:0 (2:0)
Branky: 20´+31´ Kočiš L. 47´ Janda; Diváci: 120

Sokol Petrov – Sokol Hroznová Lhota B 4:1 (2:0)
Branky: 3´ Benovič, 15´ Kříž, 57´ Šantavý, 78´ Janeček – 87´ Kolacia; Diváci: 130

III.A TŘÍDA

Baník Lužice – Baník Ratíškovice B 0:3 (0:1)
Branky: 43´ Hložánek, 50´ vlastní (Horňáček), 74´ Cigánek; Diváci: 50

III.B TŘÍDA

Sokol Lovčice – Sokol Vřesovice 1:2 (0:0)
Branky: 82´ Matula – 47´ Možíš Z., 48´ Možíš L.; Diváci: 50

Sokol Žeravice – Vlast Ježov 1:1 (0:1)
Branky: 54´ Lejsal – 43´ Budík; Diváci: 49

III.C TŘÍDA

Sokol Louka – Kordárna Velká nad Veličkou B 1:1 (0:0)
Branky: 75´ Šimlík – 47´ Pavlica; Diváci: 66

FK Suchov – KEN Veselí nad Moravou 2:2 (0:2)
Branky: 88´ Mikeska, 90´ Holčík – 13´Tobiáš, 24´ Holek; Diváci: 85

Sokol Radějov – Agro Vnorovy B 2:0 (1:0)

Branky: Zajíček, Březina

FK Domanín – Sokol Tvarožná Lhota 2:0 (0:0)
Branky: 48´ Kutálek, 63´ Toman; Diváci: 80

FK Nová Lhota – Sokol Těmice 1:3 (1:0)
Branky: 26´(PK) Ťok – 61´ Juřík, 66´+73´ Janás; Diváci: 80