Hrálo se i ve III.B třídě, Želetice deklasovaly Lovčice

Třemi duely odstartovala jarní část také ve III.B třídě. Hladké výhry zaznamenaly Vřesovice a Želetice, Moravany pak vyloupily Žádovice.

III.B třída – 14.kolo

Žádovice – Moravany 0:2 (0:0)
Branky: 75´+85´ (PK) Jašíček. Rozhodčí: Chromek – Knotek, Rybecký. ŽK: Ingr – Vlachovský. Diváci: 70

Zápas mezi čtvrtým a pátým týmem tabulky byl dlouho vyrovnaný. Rozhodující okamžik přišel čtvrthodiny před koncem, kdy se prosadil Jašíček.

Tentýž hráč pak o deset minut později proměnil pokutový kop a Moravany díky tomu uspěly na hřišti Žádovic.

Vřesovice – Sobůlky 4:0 (3:0)
Branky: 4´+36´+53´ Možíš Lukáš, 27´ Možíš Zdeněk. Rozhodčí: Kukula. ŽK: Merta – Vrtal. Diváci: 65

Hosté k zápasu dorazili pouze s devíti hráči a nemohli tak pomýšlet na bodový zisk. Domácí si v pohodovém tempu přišlo pro výhru.

Zápas měl pouze dva tradiční střelce. Lukáš Možíš zaznamenal tři góly a Zdeněk Možíš přidal jednu trefu.


Želetice – Lovčice 8:1 (5:0)
Branky: 15´+25´+40´+57´+87´ Luskač, 31´ Mikeska, 37´ Pánek, 53´ Gregorovič – 89´ Fronek. Rozhodčí: Husár. Bez ŽK. Diváci: 50

Duel dvou týmů ze spodku tabulky přinesl devět branek. Povedené utkání má za sebou domácí Luskač, který se trefil hned pětkrát. Hattrick stihl už do přestávky, po změně stran přidal další dva zásahy.

Hosté potvrdili, že jsou nejslabším mužstvem soutěže a připsali třináctou porážku ve třináctém zápase. O čisté konto připravil brankáře Schiela minutu před koncem Fronek.

[team_standings id=”4907″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...