Hrubá Vrbka rozhodla o výhře v poslední minutě

Zápas dvou týmů ze spodní části tabulky byl jako na houpačce. Po první půli vedla Tvarožná Lhota, v úvodu druhého poločasu hosté vývoj otočili, aby bylo vzápětí znovu vyrovnáno. Rozhodnutí přinesla poslední minuta a gól Blažka přinesl tři body pro Hrubou Vrbku. 

III.C třída – 12.kolo

Sokol Tvarožná Lhota – Horňácko Hrubá Vrbka 2:3 (1:0)
Branky: 13´ Holubík Antonín (PK), 58´ Páč – 46´ Procházka, 48´ Mikeska Jakub, 90´ Blažek Patrik. Rozhodčí: Kolář. ŽK: Křižan, Brhel, Adamec, Durna –  Blažej Jindřich, Sládek. Diváci: 50

Tvar. Lhota: Petr – Křižan, Brhel, Adamec, Holubík A., Holubík J., Holek (54´ Durna), Bílík, Matyáš (64´ Hudeček), Páč, Mareček (85´ Hána)

Hr. Vrbka: Kováčik – Prachař, Mikeska O., Janás, Mikeska J., Peprna (35´ Sládek), Horák, Blažek P., Blažek J., Procházka, Slovák

Poslední zápas podzimní části ve III.C třídě mají za sebou fotbalisté Tvarožné Lhoty a Hrubé Vrbky. Domácí tým vstoupil do utkání lépe a po necelé čtvrthodině se dostal do vedení, když penaltu proměnil Antonín Holubík.

Hubený náskok si Tvarožná přenesla i do druhého poločasu, ale ve velmi krátké době o něj přišla,  když během dvou minut dvakrát inkasovala.

T-shock

Ihned po rozehrávce zařídil vyrovnávací branku Procházka a chvíli po něm se do střelecké listiny zapsal také Jakub Mikeska a Vrbka se rázem dostala do vedení.

Domácí ale zbraně složit nehodlali a šli za vyrovnáním. To se dostavilo zhruba po hodině hry a po gólu Páče a znovu začínalo od začátku.

Vyrovnaný zápas zlomila až poslední minuta. Hrdinou okamžiku se stal Patrik Blažek, jenž rozhodl o třech bodech pro Hrubou Vrbku.

Výhra posunula Horňácko na sedmé místo, na kterém zřejmě i přezimuje. Tvarožná se musí spokojit s předposledním, desátým místem.

Mohlo by se vám líbit...