Louka přehrála o postup bojující Suchov

Nedělní program fotbalových zápasů odstartoval dopolední duel ve III.C třídě mezi šestou Loukou a třetím Suchovem.

III.C třída – 13.kolo

Sokol Louka – FK Suchov 4:1 (2:0)
Branky: 22´ Kučera, 41´ Mikéska, 71´ Mikeska M., 85´ Šimlík – 51´ Holčík. Rozhodčí: Kalivoda. ŽK: Kolacia, Škodák, Mikéska – Sobek R., Holčík, Jančík. Diváci: 90

Louka: Vrba – Čajka, Kučera, Horák, Mikuláček, Sedlář (66´ Šimlík), Šmehlík, Kolacia (70´ Mikeska M.), Mikéska, Mikeska A., Škodák (75´ Lejčko)

Suchov: Hlaváček – Jančík (80´ Sup), Sobek R., Švrček J. (60´ Pomkla), Švrček V. (69´ Sedláček), Horňák Ja., Janeska, Hanačík (73´ Štefaník)), Sobek V., Zemčík, Holčík

O první místo bojující Suchov poněkud zaspal první poločas na hřišti v Louce. Domácí ukázali lepší střeleckou potenci a do kabin odcházeli s dvoubrankovým náskokem.

Jako první se dokázal prosadit Kučera a ve 22.minutě poslal domácí tým do vedení. O dvacet minut později na něj navázal Mikéska a stanovil poločasový výsledek.


Na drama zadělal hned zkraje druhé půle Holčík, který už v 51.minutě snížil na rozdíl jedné branky. Vyrovnávací trefy se však Suchov nedočkal.

O další dva góly za zády hostujícího brankáře se postarali střídající fotbalisté. Třetí gól Louky přidal za dvacet minut Michal Mikeska a pět minut před závěrečným hvizdem skóroval ještě Šimlík.

V boji o postup do vyšší soutěže tak Suchov přišel o důležité body a nadále zůstal na třetím místě. Vítězství posunulo Louku na pátou příčku.

[league_table id=”263″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

Mohlo by se vám líbit...