III.A třída: Gabčo rozhodl o výhře Hodonína B nad Vlkošem

Jediná branka rozhodla tradiční páteční večerní předehrávku III.A třídy mezi rezervním týmem Hodonína a Vlkošem. Výhru pro domácí výběr trefil ve vyrovnaném zápase čtvrthodiny před koncem Gabčo.

III.A třída – 16.kolo

FK HODONÍN B – Sokol VLKOŠ 1:0 (0:0)
Branky: 75´ Gabčo. Rozhodčí: Pavlica – Tománek, Zima Igor. ŽK: Koplík, Špaček, Hlaváč (vš. Vlkoš). ČK: 76´ Skočík – 60´ Zálešák. Diváci: 52

Hodonín B: Bidmon – Kotásek T., Šuga, Kováč, Skočík, Linhart, Koneček, Bureš, Pochylý, Kotásek M., Vacenovský (Mráz, Sasínek, Gabčo, Ščevík)

Vlkoš: Šohajda – Vrána, Šupa, Koplík, Špaček, Bílý, Ingr, Zálešák, Lunga, Fojtik, Hlaváč (Novotný J., Novotný F., Něnička, Klajba)

Utkání prvního týmu se sedmým mělo být jasnou záležitostí domácího favorita, který na vlastním trávníku drtí jednoho soupeře za druhým.

Vlkoš ale dokázal uhrát na hodonínském stadionu slušný výsledek, i když si připsal do tabulky sedmou porážku v této sezóně.Dá se říct, že vše podstatné se odehrálo až po hodině hry. V 60.minutě obdržel červenou kartu hostující Zálešák a Hodonínu se naskytla přesilovka o jednoho muže.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Vraženi rukama do oblasti hrudníku v přerušené hře, faulovaný hráč utkání dohrál

Tu dokázali domácí fotbalisté zužitkovat po čtvrthodině, kdy skóre zápasu otevřel Gabčo – 1:0. Hned za minutu se síly na hřišti srovnali, předčasně do kabin musel po další červené kartě Skočík.

Červená karta během zápasu, Hrubé nesportovní chování, Vraženi rukama v přerušené hře, faulovaný hráč utkání dohrál.

Vlkoši se naskytla šance s výsledkem něco udělat, ale hostující mužstvo už se k vyrovnávací trefě nedostalo. Hodonín tak uhájil hubené vítězství a pojistil si první místo v tabulce III.A třídy.

[team_standings id=”9654″ title=”Tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]

 

You may also like...